09 Mayıs 2013 #1787048

Telpa Ekranda Oluşan Cihaz Hatasını Müşteri Hatası Olarak Göstermesi!

06. 05. 2013 tarihinde 2013/499115357 form numaralı telefonum kullanıcı hatası olduğunu bunun için 229 tl istendi. :Telefonumda şarj aletinin telefonda şarja giren kısmı kırılmış; haliyle şarj olmuyor. bunun darbe sonucu olduğunu söylediler.


Bahaneye bak! Ben de nasıl bir darbe olduğunu sordum fotoğrafını gönderelim dediler ve gönderdiler ki telefonun ana kartı çizilmiş müşteri servisi bunun kullanıcı hatası olduğunu idda etti ve bunu sadece idda etti ve tamir etmiyoruz dedi ve işin içinden çıktı. Dışında hiç hasar olmayan bir şeyin içindeki hasar nasıl oluyor da kullanıcı hatası oluyor?..

Enes 89 Okunma

Cevaplar

  • Enes20 Temmuz 2014

    Daha da Telpa garantili hiçbir ürün almam, kullanıcı hatasına dair tüm takdir yetkisi sizde, ne de olsa Tüketici Hakem Heyetinde dava açmazlar diye başınızdan savın

  • Telpa Temsilcisi13 Ağustos 2013

    "Merhaba ; kırık , çizik ,darbe sıvı teması vb durumlar kullanıcı hatası olarak değerlendirildiği için malesef onarım süreci garanti harici olarak değerlendirilmektedir. Ürün onarımı mümkün olmayan durumlarda yeni cihaz ücreti vermek durumunda kalmaktayız.Ürününüzde yetkisiz müdehale tespit edilmiştir. Saygılarımızla Telpa"

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön