20 Aralık 2014

Telpa Bu Kadar Acemi Çalışanları Nereden Topladı?

7 kez Discovery telefonumu Telpa servise yolladım. Çalışanların çoğu işi bilmiyor. Donanımsal sorunumu yazılımla çözmeye çalışıyorlar. 4. gönderişimde şarj soketi arızalı denildi,50 TL istediler (ama bozuk değildi). 5. veya 6. gönderişimde de taşıma aşamasında veya teknik serviste ekranı kırılmış ve 180 lira ücret istediler. Yolculuk aşamasında kırıldıysa neden teslim alan kişi tutanak tutturmadan direk telefonu teslim alıyor. Orada kırıldıysa neden bu para benden isteniyor? 3 Müşteri temsilcisi kamera görüntülerini yollayalım dedi. 2'si ise öyle bir şey olmadığını söyledi, sorunum hallolmadan suratıma telefonu kapattı. Siz işinizi yapmadığınızdan ben zor durumda kalıyorum. İşler üstüme kalıyor.

Osman 1.439 Okunma

Cevaplar

  • Osman30 Aralık 2014

    Kalıp cevap için çok teşekkürler (!). Şikayetvar'da ilgilenen Telpa yetkilileri de sanırım acemi. Ben bir cevap istiyorum, neden donanımsal sorun yazılım ile çözülmeye çalışılıyor. Neden beni kandırıp 50 liramı istiyorsunuz. Neden yüzüme telefon kapatılıyor. Neden Yedi defa bu telefonu gönderiyorum ben. Neden telefonu teslim alan kişi kargo şirketine tutanak tutturmuyor. Neden kamera görüntülerini göndereceğiz deyip beni oyalayıp göndermekten vazgeçiyorsunuz. Bu soruma da eminim ki kalıp cümlelerinizden birisini seçeceksiniz. Sorunumu çözmeye yönelik bir cevap istiyorum.

  • Telpa Temsilcisi23 Aralık 2014

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinizi ilgili birimlere aktardık. Gerekli kontroller sağlanıp işlemler yapılacaktır. Bilgilendirme için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Telpa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön