07 Şubat 2015
Yorum Yap
#3030067

Telpa Bir Tuturmuşlar Darbe Var!

Telefonumu 05.02.2015 tarihinde şarj soketi sorunu ve ekrandaki beyaz noktalar sebebi ile garantiye gönderdim bana 210 TL masraf çıkardılar. Bir tutturmuşlar darbeye dayalı. Telefon ile aradım madem ekranı ellemeyin şarj soketini yapın zaten bildiğiniz üzere şarj soketi kronik arızanız dedim, ona bile 40 TL para istediler. Telefonumu iadesini istedim. Elime ulaştığında tüketici hakem heyetine başvurumu yapacağım. Ben böyle garanti servisi hayatım boyunca görmedim.

Hamdi 1.631 Okunma

Cevaplar

  • Hamdi11 Şubat 2015

    Telefon Dün elime ulaştı ama ne yazık ki telpanın bir işbilmezliğini daha gördüm telefon geldiğinde kasası tam oturtulmamış ön kamerası çalışmaz vaziyetteydi merak ettiğim şu bu telpanın teknik servisinde çalışan personelleri elektronik hakkında bir bilgileri var mı yoksa telefon tamirine bodoslama dalıp mı yapılmakta?

  • Telpa Temsilcisi09 Şubat 2015

    Değerli Müşterimiz, Kırık , çizik ,darbe sıvı teması vb durumlar kullanıcı hatası olarak kabul edildiği için malesef onarım süreci garanti harici olarak değerlendirilmektedir.. Cihazınız onarım aşamasındadır. En kısa sürede işlemleri tamamlanıp tarafınıza iletilecektir. Saygılarımızla Telpa

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler