27 Ocak 2015 #3005655

Telpa 3 Kere Servise Verdim Hata Devam Ediyor!

Günaydın kısa ve öz olarak yazacağım, benim telefonumun çok büyük bir sorunu var telefon kendi kendine uçak moduna geçiyor. Facebook instagram gibi sosyal sayfalarda beğen paylaşım istek gönderme gibi sıkıntısı var telefonu her gönderdiğimde yapıldı deniliyor. 1 ay içerisinde 3 kez servise verdim ama maalesef hata devam ediyor, bu hata beni Facebook Instagram gibi kendine beğen ve etiket yaptığında beni zor durumda kalıyorum. Hiçbir şey yapmadan geri alıyorum. Kendi servis fişlerinde parça yazıyor ama hiç inanmıyorum.

Tekin 388 Okunma

Cevaplar

 • Tekin16 Mart 2015

  Merhaba iyi çalışmalar ben telefonumu sizlere servise 5 kez yoladım her gelmesinde parça değişimi yapıldı yalnız telefon yine aynı hatayı vermekte ben bu telefonu değişimini sizlerden istiyorum yalnız değişim yaparken bu telefonu aynısıyla değil de başka modelleriyle değişimi olur mu bir kere bundan ağzım yandı en azından kendimi başka modellerle değişimi olursa kendimi bir şekilde avuturum böyle bir imkanız varsa General Mobile Discovery 2 + General Mobile Discovery elite ile olabilir aradaki farkını versem bu konu ile nasıl bir işlem yapmam lazım bu konuda yardımcı olabilir misiniz.

 • Tekin14 Mart 2015

  Günaydın gerçekten sıkıldım buraya şikayet yazmaktan. Sizler Bana dönüş yaptınız telefonu bir zed istediniz sizlere tekrardan yolladım. İlginize teşekkür ederim ama maalesef yine aynı hatayı vermekte. Ben sizlere bunun en son 2. kez yolladığımda her ikisinde video ile yolladım ama maalesef yine aynı işlemi yapıyor bu sefer telefondaki galeriye girip oradan resim seçip başka işlemlere devam ediyor. Bu telefonda bilmiyorum ya bir temassızlık olabilir ya da başka bir şey bu şekilde telefonu kullanamıyorum. Atık sesimi duyun ben bunu istemiyorum başka telefonla iadesini istiyorum çünkü ben sizlere getirdikçe sizler parçaları değiştirip duruyorsunuz ama işlem yine defam ediyor neye göre test ediyorsunuz. Cihaza takıp tamı yapıyorsun. Ben bilmiyorum artık ben sizlere yazmaktan sıkıldım tam 5 kez servise verdim ve bu 5 kez gelmesine rağmen hala aynı hatayı yapmakta bilmiyorum ben daha ne anlatayım sizlere... İyi çalışmalar kusura bakmayın gerçekten çok sıkıldım istemiyerek yanlış bir kelime yazdıysam sizlern özür diliyorum ama artık sizler de bana yardımcı olun lütfen.

 • Tekin09 Mart 2015

  Ben buraya artık şikayet yazmaktan gerçekten bıktım hala aynı hatayı vermekte video çekip gönder semte yine aynı hatayı vermekte sizin servis elamanı ana kartı değiştirmiş. Ama hata hala defam etmekte sizler çok merak ediyorum neye göre telefonları test ediyorsunuz. Bunun Cevabını verir misin ben artık sizlere şikayet yazmaktan bıktım gerçekten. Yani benim yerimde sizler olsanız ne yapardınız çok merak ediyorum misal telefon sizde ve siz tanımadığınız kişi etiketleme beğen gibi bir işlem yaptığında o karşı taraftaki kişi evli ise eşiyle nasıl bir duruma düşer ya da siz ne duruma düşersiniz. Ben sizden sadece bunun cevabını istiyorum ben siz ne istediyseniz hepsini yaptım video istediniz çektim ama hala telefon aynı hatada. o zaman sorun telefonda değil çok özür diliyorum o zaman sizin teknik serviste bence ben sizlere Rica etim bu konuda yardımcı olun diye ama maalesef sizlerden bana hiçbir şekil de fayda gelmedi tam tersine hem vaktimi çaldınız hem telefon siz kaldım servis süresince ben sizlere yazacak hiçbir şey bulamıyorum... İster dönüş yapın ister yapmayın ben bıktım artık sizlere şikayet yazmaktan. İyi çalışmalar... .

 • Tekin20 Şubat 2015

  Bu söylediniz yapamıyorum tam videosu çekiyorum olmuyor videosu kullanmıyorum yapıyor. Devamlı yanımda video gezemediğim için saçma ilk fırsatta tekrardan servise vereceğim olmadı ürün değişikli istiyorum ben size verdiğimde değişimde siz kulanın ve görün hatasını. Lütfen satınız malın arkasında durun ben bu yüzden çok zor durumda kalıyorum riça ediyorum getirdiğimde bunu değiştirin ve isler kulanın o zaman video çeker siniz video işi de çok saçma telefon kendi kendine konuşuyor mu evet ben şimdi etiketleme beğeni gibi işlem yapacağım kamarayı hazırla... .!

 • Telpa Temsilcisi30 Ocak 2015

  Değerli Müşterimiz, Serviste yapılan tüm kontrollere rağmen cihazınızda belirtilen şikayete rastlanamdığı görülmektedir. Şikayetiniz devam ediyor ise arıza videosu çekerek tarafımıza iletmeniz arıza tespiti açısından teknik ekibimize kolaylık sağlayacaktır. Cihazınızı arıza bildirimleri ve talebiniz ile birlikte Yurtiçi yada Mng kargo aracılığı ile ücretsiz olarak merkez servisimize iletebilir, yada http://www.telpa.com/Servis adresinde yer alan size en yakın servis noktamıza teslim edebilirsiniz. Bize her konuda http://www.telpabayi.com/destek/ ve (0212) 371 15 00 nolu müşteri hizmetlerinden ulaşabileceğinizi, cihazınızın servis durumunu http://www.telpa.com/ teknik servis linkinden hızlı bir şekilde kontrol edebilceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla. Telpa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön