11 Şubat 2014 #2288099

3 Gündür Telpa'ya Ulaşamıyorum

359**********227 8 i-mei numaralı Discovery telefonumu Telpa 'ya göndermemin. Ardından kendilerine bir türlü ulaşamıyor olmanın sıkıntısını yaşıyorum. İlgili iletişim numarasında 37 dakika müşteri temsilcisine bağlanmayı bekleyerek, bu alanda kendi çapımda rekora imza atmış bulunmaktayım. Bir önce ki aramam 22 dakika ile sınırlı kalmıştı. İnternet sayfaları üzerinden imei sorgulattığım da kayıta rastlanmamıştır uyarısı ile karşılaşıyorum. Fax göndermeyi bile denedim çıkan mesaj aynen şu şekilde '' Fax Cevaplanmadı '' . Şaşırmadığımı ifade etmeliyim. Sırf Telpa yüzünden bir daha GM marka telefon mu? asla! Telpa' ya güvenilmez. Telefonumu yedek parça olarak kullanacaklar herhalde.

Sancak 98 Okunma

Cevaplar

  • Telpa Temsilcisi18 Mart 2014

    "Değerli Müşterimiz; Dönemsel yaşanan yoğunluk nedeni ile yaşatmış olduğumuz olumsuz deneyim için özür dileriz. telpa.com internet adresimiz üzerinden ürün onarım sürecini takip edebilir ve müşteri hizmetlerimize talep ve şikayetlerinizi yazılı olarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla Telpa "

  • Sancak16 Şubat 2014

    Tel - pa diye bir şirket yoktur bukadar basi,t ve net söylüyorum.

  • Sancak14 Şubat 2014

    Tel-Pa kendini aşmış; işte arkadaşlar birçok müşterisi şikayetleri okuyor ama bir tane Tel-Pa yetkilisi okumuyor. Sakın ama sakın Tel-Pa yazılı ürünleri almayın (General Mobile ile şuan sıkı işbirliği içerisindeler; Samsung çok ciddi bir firma olduğundan Tel-Pa ile iş yapmıyor; Tel-Pa da trip atar misali Samsung cihazlarından desteğini çektiğini deklare ediyor; Hem suçlular hem güçlüler; Olmayan desteğin nesini çekiyorlar anlamış değilim; Bende garantör olacağım tıpkı Tel-Pa gibi alacağım 3 kişi 2 tabure bir plastik masa; haydi siz benim elemanlarımsınız diyeceğim. Nasıl bir denetim eksikliği var ise BTK da; bunları görmüyor olan müşterilere oluyor. Tam 950 kişi sayarım şuan Tel-Pa ya bir yıldız puan vermiş. Sakın bu hayalet firma ya güvenmeyin. Ben yandım siz yanmayın.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön