01 Haziran 2015

Telpa Yeni Cihaz Gönderimi Yapmıyor!

Telefonumu aynı sorundan 3 kez garanti servisine yolladım şuan serviste ve hala parça değişimi yapılmıştır yazıyor, normali yeni cihaz gönderimi ve bunu Telpa yapmıyor. Ayrıca telefonumu garantiye kırılmaz cam ile gönderdim, ve 2. kez geldiğince kırılmaz cam ekran üzerinde yoktur bunu da istiyorum (30 TL)

5. Ürün'ün; Teslim tarihinden itibaren garanti süresi içinde kalmak kaydıyla bir yıl içerisinde, aynı arızayı ikiden fazla tekrarlaması veya farklı arızaların dörtten fazla ortaya çıkması sonucu, üründen yararlanamamanın süreklilik kazanması, tamiri için gereken azami sürenin aşılması, durumlarında, ücretsiz olarak değiştirme işlemi yapılacaktır.

Deniz 359 Okunma

Cevaplar

  • Telpa Temsilcisi01 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, Cihazınızı arıza bildirimleri ve talebiniz ile birlikte Yurtiçi yada Mng kargo aracılığı ile ücretsiz olarak merkez servisimize iletebilir, ya da http://www.telpa.com/Servis adresinde yer alan size en yakın servis noktamıza teslim edebilirsiniz. Teknik ekibimiz cihazın kontrollerini sağlayarak talebiniz konusunda destek olacaktır. Bize her konuda http://www.telpabayi.com/destek/ ve (0212) 371 15 00 nolu müşteri hizmetlerinden ulaşabileceğinizi, cihazınızın servis durumunu http://www.telpa.com/ teknik servis linkinden hızlı bir şekilde kontrol edebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla. Telpa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön