08 Ocak 2014

Telpa Yasal Onarım Süresini Geçirdi!

Media Markt'tan aldığım General Mobile Discovery telefonum şarj soketi ve diğer 3 yazılım ve sanırım donanım hatası sebebiyle garantiye yolladım 1 hafta içinde geri dönüp 50 tl istediler. Telefonumun kaskosu olduğu için garantiden gelip kaskoya gitti. 20 iş gününü geçtiği halde hala onarılmadığı, parça beklenildiği söyleniyor. Üstelik parçanın 1- 1.5 hafta sonra geleceği söyleniyor. Para iadesi istediğimde ise %70 verilebileceği söyleniyor. Benim anlamadığım para istenirken 1 haftada cevap gelip kasko ile gönderince 4 haftayı bulması. Bu nasıl iştir? Telefon bana acil lazım olduğu halde kimse yardımcı olamıyor. Parça beklemesi beni neden ilgilendirsin ki. Ben paramın %100 iadesini istiyorum.

Murathan 396 Okunma

Cevaplar

  • Murathan12 Ocak 2014

    işin garibi 1.5 ay geçmesine rağmen 1 hafta daha isteniyor.HARİKASINIZ!

  • Murathan12 Ocak 2014

    evet.4 gün daha geçti 1.5 ay oldu resmen.BEN %100 İADE İSTİYORUM.Bir firmadan anca bu kadar soğunur.bundan sonra istediğiniz kadar ucuz telefon çıkarın isterseniz bedava verin yine almayacağım!!

  • Telpa Temsilcisi08 Ocak 2014

    Değerli Kullanıcımız, Dönemsel yaşanan yoğunluk nedeni ile yaşatmış olduğumuz olumsuz deneyim için özür dileriz. Cihazınız onarım aşamasındadır. En kısa sürede işlemleri tamamlanıp tarafınıza bilgi verilecektir. Saygılarımızla Telpa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön