Telpa Üç Günlük Telefondan Ücret Talep Ediliyor!

Serdar S. |

07.03.2015 tarihinde Vatan Computer mağazasından aldığım General Mobile Discovery Air Model telefon kutusundan yamuk çıktı. Vatan Computer'e geri götürdüm onlarda garantiye gönderdiler. Fakat telefon 3-4 günlük olmasına rağmen garanti kullanıcı hatası diye 320 TL ücret talep ettiler. Yani garantili telefondan nasıl oluyorlar da ücret talep ediliyor. Kullanılmayan telefon nasıl oluyor da kullanıcı hatası deniyor?

Etiketler :

Garanti Kapsam Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serdar S.
  19 Mart
  16:47

  Darbeyle hiçbir alakası olmayan hatayı kullanıcı hatası diye ücret istiyorsunuz. o model telefonun yamulma şansı yoktur. Kasasındaki sert çelik o kadar basit bir şey değildir. Kırık çizik olmayan cihazda nasıl darbeyi görebiliyorsunuz. Bunu bende görmek isterim

 • 19 Mart
  15:55

  Değerli Müşterimiz,

  Cihazınız teknik ekibimiz tarafından kontrol edilmiş ve cihaz üzerinde arızaya sebep olabilecek nitelikte darbe tespit edilmiştir.Bu nedenle garanti kapsamı dışında ücretli onarım yapılacaktır.

  Bize her konuda http://www.telpabayi.com/destek/ ve (0212) 371 15 00 nolu müşteri hizmetlerinden ulaşabileceğinizi, cihazınızın servis durumunu http://www.telpa.com/ teknik servis linkinden hızlı bir şekilde kontrol edebileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla.
  Telpa