24 Ocak 2014

Telpa Telefonumun Kaydını Hala Yapmadı.

N11 sitesinde Teknomina mağazasından aldığım General Mobile Discovery marka telefon bozuk çıktı; sürekli simkart reset atıyor. Teknomina mağazası ise cihazı servise göndermemi ve Telpa'nın cihaz için kusurlu mal beyanı yapması gerektiğini söyledi. Cihaz 21 Ocakta Telpa'ya ulaşmasına rağmen hala cihazımın sistemde ne kaydı var, ne de cihaz hakkında bir işlem yapılmış.

Aramalarıma cevap vermeyen Telpa'ya giderek sorunu çözmeye çalıştık . Bugün (23 Ocak)öğleden sonra sisteme geçileceğini söylediler ama sistem de cihazım gözükmüyor. Zaten cihazın bozuk çıkması beni mağdur etmişken, birde Telpa'nın ilgisizliği eklendi. Mağdur olduğuma mı yanayım, telefonsuz kaldığıma mı ?Bilemedim, kimse ilgilenmiyor.

Deniz 132 Okunma

Cevaplar

 • Telpa Temsilcisi12 Mart 2014

  "Değerli Müşterimiz; Talebiniz üzerine iade çıkışı sağlanmıştır. Saygılarımızla ; Telpa "

 • Deniz 30 Ocak 2014

  Sıfır cihaz bozuk çıktı, servise gönderildi, yapıldı denildi ama yapılmadan geri gönderildi. Mağduriyet!

 • Deniz 30 Ocak 2014

  Bugün (30 ocak) cihazı tekrar telpaya geri gönderdim. Bir firma kendisine para ödemiş ve güvenip mal almış olan müsterisini nasıl olur da böyle mağdur edebilir akıl almıyor gerçekten... Ama cihazın bu seferde değişimi yapılmazsa hukuki yola başvurup Tüketici Hakları Mahkemesine dilekçe vereceğim.

 • Deniz 29 Ocak 2014

  Cihaz bugün elime geçti (29 ocak). Cihazın tamiri yapıldı denmesine rağmen hala aynı; sim kart sürekli reset atıyor. Cihazın yazılımını yeniden yükleyip geri göndermişler. Pess diyorum bu kadar sorumsuzluk olur. Bozuk cihazı tekrar geri gönderdiler, bu kadar vurdum duymaz olur bir firma !

 • Deniz 25 Ocak 2014

  Telefonun sisteme kaydı 1 gün (24 ocak) sonra yapılmış, ''teknik ekibe aktarıldı-tamir süresi devam ediyor'' yazıyor. Cihaz bozuk çıktı içine sim kart takmaları cihazın sorunlu olduğunu 5 dakikada görmeye yeter lakin 2 gündür bir gelişme bir sonuç yok.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön