27 Kasım 2014

Telpa Telefonumu Garanti Kapsamına Almadı!

Telefonumda oluşan mikrofon ve ekran sorunundan dolayı tamire yolladım, bana ağır ekran hasarı var diyerek garanti kapsamına almayıp ücret talep edildi. Bende telefonda hasar olmadığını ve hasarın fotoğrafını yollamalarını istedim. Yolladıkları fotoğrafta telefonun sol alt köşesinde ciddi hasar olduğu net olarak belliydi. Kasası sağlam olarak kendilerine bayi aracılığıyla yolladığım telefonum bayi- kargo- Telpa 3'lüsü içinde ağır hasar almış ve bunun faturası bana kesilmiştir.

Ebru 499 Okunma

Cevaplar

  • Ebru 01 Aralık 2014

    birdaha telpa mı? asla

  • Ebru 28 Kasım 2014

    Ayrıca benim muhattabım sizmisiniz yoksa telefonu size yollaması için teslim ettiğim bayi midir. Çalışanlarınızın yaklaşımı parayı ödeyeceksiniz, mağdiriyetinizi gidermesi için bayiyle muhatap olacaksınız yönündedir. Madem öyle bayilik vermeyin biz de bildiğimiz güvendigimiz iş yerleriyle çalışalım. Siz bayilik verdiyseniz benim muhattabım telpadır bayi değil.

  • Telpa Temsilcisi27 Kasım 2014

    Değerli Müşterimiz, Profilinizde yer alan bilgilerinizden servis kayıtlarınıza ulaşamadık. Cihazınıza ait imei numarasını veya kargo takip numarasını paylaşmanız durumunda servis kontrollerini sağlayarak tarafınıza sağlıklı bilgi iletebilir konu hakkında yardımcı olabiliriz. Bize her konuda http://www.telpabayi.com/destek/ ve (0212) 371 15 00 nolu müşteri hizmetlerinden ulaşabileceğinizi, cihazınızın servis durumunu http://www.telpa.com/ teknik servis linkinden hızlı bir şekilde kontrol edebilceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla Telpa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön