03 Ekim 2013

Telpa Telefonumu Garanti Dışı Bıraktı!

Telpa'dan yaşadığım iki hadise: 1. İki yıl kadar önce Samsung telefon aldım. Bir kaç ay sonra ses sisteminde problem çıktı gönderdim. Garantiden yapıldı geldi. Aradan bir kaç ay geçtikten sonra kendi yaptıkları tamir işlemin yetkisiz kişiler tarafından yapılmıştır diyerek telefonu garanti dışı saydılar . Tamir ücreti ödemek zorunda kaldım.

2. 6 ay kadar önce General Mobile Planet aldım. Şarj olmayı kesti, garantiye gönderdim. Kullanıcı hatası deyip 100 TL tamir ücreti istediler. Ücreti kabul edip onaylamama rağmen telefon yapılmadan geri geldi. Tekrar gönderdim. Şimdide biz bu telefonu tamir edemiyiz diye tekrar iade ettiler.

Ali 263 Okunma

Cevaplar

  • Ali03 Ekim 2013

    AÇIKLAMADA BELİRTTİĞİNİZ YENİ ÜRÜN FİYATO TEKLİFİ VERİLMEMİŞTİR. BEN BÖYLE BİR TEKLİFE MUHATAP OLMADIM

  • Telpa Temsilcisi03 Ekim 2013

    Değerli Müşterimiz; Samsung ile servis anlaşmamız 30 Temmuz itibari ile sona ermiştir. Şikayetinizde beyan ettiğiniz samsung C3303I model ürün şarz soket yolları kopuk olduğu için 15.01.2013 tarihinde garanti harici onarıma alınmıştır.Aynı ürün 13.01.2012 tarihinde de garanti dahili onarım görmüştür.Yetkisiz müdehale tanısı telpa servisinde konmamıştır. Konu ile ilgili olarak 444 77 11 samsung müşteri Hizmetleri ile iletişime geçmenizi rica ederiz. Kendi markamız olan gm planet model cep telefonunuzda ise sıvı teması tespit edildiği için garanti harici onarım söz konusu olmuştur.Ürün onarım bedeli 100 tl olarak belirtilmiş fakat üründe yoğun bir sıvı teması olduğu için onarım gerçekleştirilememiş ve yeni ürün fiyatı verilmiş talebiniz doğrultusunda ürün iade çıkmıştır. Aynı ürün tekrar tarafınızdan servisimize iletilmiş aşırı sıvıya maruz kalan ürün onarımının mümkün olmadığı servis formlarımızda belirtilerek iade çıkmıştır. Ürününüz sıvı temasına maruz kalmıştır Onarımı mümkün değildir. Saygılarımızla Telpa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön