Telpa Telefonumu Bozup Gönderdi.

Selin G. |

359610******331 IMEI no'lu General Mobile Discovery marka telefonumu şarj soketi yüzünden Telpa'ya yollamıştım. 50 tl karşılığında ve 32. gün sonunda telefonumu bu hafta anca teslim alabilmiştim ki; eve gelir gelmez telefonumun çekmediğini gördüm. Daha önce böyle bir sıkıntı yaşamadım.

Vodafone müşteri temsilcisiyle görüşme yaptım ve telefonla alakalı olduğunu söylediler. Başka telefon denedim böyle bir sıkıntı kesinlikle yok. Bu ne demek oluyor şimdi açıklar mısınız? Ne arama yapabiliyorum, ne mesaj atabiliyorum. Telefon dakikada bir çekmiyor. Bu sorunum önceden yoktu. Elimden çıkarmaya bakıyorum ama daha 3 ay oldu alalı. Yazık günah, bir daha asla tövbe.

Etiketler :

Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Şubat
  16:36

  "Degerli Müşterimiz;
  Yaşamış olduğunuz problem devam ediyor ise cihazınızı servisimize ulaştırmanızı rica ederiz.Ürün servisimize ulaştıktan sonrasında beyan edilen şikayetleriniz üzerinden gerekli kontroler ve işlemler yapılacaktır.

  Ürün imei numaranız ile telpa.com internet sitemizden servis sürecini takip edebilir , bununla birlikte talep ve şikayetlerinizi iletişim bölümümüzden de iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla
  Telpa"