18 Ağustos 2015

Telpa Telefonuma Su Teması...

Ayın 10'unda sabah plastik yanığı kokusuyla uyandım. Bir baktım ki şarjda bulunan telefonumun şarj kısmından duman çıkıyor. Hemen telefonu şarj cihazından ayırdım ve ilk iş olarak General Mobile aradım, bir telefon es kaza yatağımın üzerinde olsaydı ciddi bir yangın çıkacağını anlattım.

Hanım ablamız geçmiş olsun dileklerini iletip acil olarak telefonu göndermemi söyledi.
Nitekim 4 ay önce aldığım cihazımı gönderdim ve bana Telpa 79 TL hesap çıkarttı.
Sebep ise basit etrafında sıvı taneciği bile bulunmayan cihazıma sıvı temas etmiş. Bilir kişi böyle buyurmuş. Bahaneleri çok.

Tc 1.373 Okunma

Cevaplar

  • Telpa Temsilcisi18 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, Cihazınız teknik ekibimiz tarafından kontrol edilmiş ve cihazda sıvı teması tespit edilmesi nedeniyle garanti kapsamı dışında onarım önerildiği görülmüştür. Sıvı teması cihazın sadece suyla temas etmesi sonucu değil, yüksek nemli bir ortamda uzun süre kalması, buhar, yağmur, aşırı terleme durumlarında da oluşabilecek bir durumdur. Bize her konuda http://www.telpabayi.com/destek/ ve (0212) 371 15 00 nolu müşteri hizmetlerinden ulaşabileceğinizi, cihazınızın servis durumunu http://www.telpa.com/ teknik servis linkinden hızlı bir şekilde kontrol edebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla. Telpa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön