26 Ağustos 2015

Telpa Telefonu Yapmadı Üstüne Para İstedi ve Kırmışlar!

Discovery 2 cihazımı gönderdim garantiye 10 gün beklettiler beni telefonsuz bıraktılar işe bakın.
Üstüne 10 gün sonunda cihazın ekranın altından sıvı alması, nem buhar bir şeyler diyorlar. Bu cihaz adı üstünde cep telefonu cebimde nem yapması benim hatam mı? Başka nereye koyucağız telefonu cebe konuluyor bana göre.

Ve telefonumu baloncuklu poşete koyup gönderdim özellikle cihaz çizik, kırık olmasın diye birde hasar yazmışlar arka kasa kırık! Ben temiz gönderdiğim cihaz o kadar sarıp gönderdiğim cihaz kargoda asla kırılamaz. Garanti firmasında oldu bu olay kesin ve 325 TL talep istediler yani sorumsuzluk üst üste. Boşa garantili cihaz alıyoruz nasıl olsa ya tamamen bozuyorlar ya da yapmıyorlar!

Emre 126 Okunma

Cevaplar

  • Telpa Temsilcisi01 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, Cihazınız teknik ekibimiz tarafından kontrol edilmiş ve cihazda sıvı teması tespit edilmesi nedeniyle garanti kapsamı dışında onarım önerildiği görülmüştür. Sıvı teması cihazın sadece suyla temas etmesi sonucu değil, yüksek nemli bir ortamda uzun süre kalması, buhar, yağmur, aşırı terleme durumlarında da oluşabilecek bir durumdur. Bize her konuda http://www.telpabayi.com/destek/ ve (0212) 371 15 00 nolu müşteri hizmetlerinden ulaşabileceğinizi, cihazınızın servis durumunu http://www.telpa.com/ teknik servis linkinden hızlı bir şekilde kontrol edebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla. Telpa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön