Telpa Telefonu Yapamadı.

Tc Ali Cem K. |

1. kere yolladım sıfırlanmış geldi ve 25 günde. 2.kere yolladım mekanik parça değişti ve 25 günde geldi. 3. kere ise 8 günde geldi yine yapılmamıştı. 4. kere ise yolladım değişimini istedim hiç bakılmadan yollanıldı. Ben bunu hala anlamıyorum 5 ayda be sadece telefonu 2.5 ay kullandım sıfır telefon işte ne yapacağım değişme de yapılmıyor.

Etiketler :

Ürün Değişim Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tc Ali Cem K.
  09 Ocak
  13:58

  Benim telefon şimdi nerede bilmiyorum 31.12.2014 te yolladım daha gelmedi bende iskenderundayım ama yazılımda problem yok çünkü çok yaptım söylediğiniz.

 • 08 Ocak
  11:54

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizin yazılımsal bir problem olma ihtimaline karşı öncelikle cihazınızı fabrika ayarlarına getirmenizi tavsiye ediyoruz. Probleminiz düzelmez ise Cihazınızı arıza bildirimleri ve talebiniz ile birlikte Yurtiçi yada Mng kargo aracılığı ile ücretsiz olarak merkez servisimize iletebilir, yada
  http://www.telpa.com/Servis adresinde yer alan size en yakın servis noktamıza teslim edebilirsiniz.

  Bize her konuda http://www.telpabayi.com/destek/ ve (0212) 371 15 00 nolu müşteri hizmetlerinden ulaşabileceğinizi, cihazınızın servis durumunu http://www.telpa.com/ teknik servis linkinden hızlı bir şekilde kontrol edebilceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla
  Telpa

 • Tc Ali Cem K.
  02 Ocak
  16:25

  Ben bu telefonu 5. kere yollamak istiyorum ama değişmesi dahili ile lütfen bana cevap verin

 • Tc Ali Cem K.
  02 Ocak
  16:22

  Telefon Telpa discovery