Telpa Telefonu Dört Kere Servise Gitti.

Hasret K. |

Telefonu ilk aldığımdan beri telefonun dokunmatiği kendiliğinden hareket ediyor. Mesaj atıyor ya da rehberi siliyor. Telefonu aynı sebeple 4 kez garantiye yolladım ve hala bozuk. Telefonun ya sıfırının gelmesini istiyorum ya da ücretinin iade edilmesi lütfen gereken yapılsın. Bozuk ürünler piyasaya sürülmesin ve insanlar eziyet çekmesin.

Etiketler :

Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hasret K.
  07 Temmuz
  16:47

  Sayinn Telpa yetkilileri bu telefona tekrar yazilim yuklenip gondericekseniz telefonu yollamanin bir anlami yok yapilmiyor. Yazilim yukleyince telefon ayni aldigimdan beri

 • 07 Temmuz
  09:55

  Değerli Müşterimiz,

  Cihazınızı arıza bildirimleri ve talebiniz ile birlikte Yurtiçi yada Mng kargo aracılığı ile ücretsiz olarak merkez servisimize iletebilir, ya da
  http://www.telpa.com/Servis adresinde yer alan size en yakın servis noktamıza teslim edebilirsiniz.
  Teknik ekibimiz cihazın kontrollerini sağlayarak talebiniz konusunda destek olacaktır.

  Bize her konuda http://www.telpabayi.com/destek/ ve (0212) 371 15 00 nolu müşteri hizmetlerinden ulaşabileceğinizi, cihazınızın servis durumunu http://www.telpa.com/ teknik servis linkinden hızlı bir şekilde kontrol edebileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla.
  Telpa

 • Hasret K.
  03 Temmuz
  14:48

  Telefon General Mobile discovery ve bu telefona sürekli yazilip yuklenip geri yollaniyor. 4 kez yollandi Telpa neden bu telefonun dokunmatik hatasini gormuyor. Ve telefonun artık ucretinin geri verilmesini istiyorum.