04 Şubat 2014

Telpa Telefonla Sürekli Acil Servisi Aramış.

Onarımdan gelen cihazımda sim yuvası okumama ve arama yaparken sıkıntı aradığım zamanda karşıya sesin çok cızırtılı gitmesi gibi nedenlerden tekrar gönderdim. Telefonum bugün tekrar geldi; yazılım güncellendi hata bulunamadı yazıyordu. Çok merak ediyorum benim sesimin iyi gidip gitmediğini 112 acil servisi arayarak mı öğreniyorsunuz?

16 kere 112 acil servis aranmış telefonumdan. Kontrol olarak ne denildi acaba telefonun hoparlörünü kontrol ediyoruz, ses iyi geliyor mu diye sordunuz? Bu nasıl bir müşteri anlayışıdır? Bütün sorunlarım devam ediyor ama Telpa'ya göre telefonumda sorun yok. Hayır eğer telefonum yapılmayacaksa söyleyin ben gereken yollarla hakkımı ararım.

Hasan 132 Okunma

Cevaplar

  • Hasan 12 Mayıs 2014

    Bu göndermemle 3.kez gönderişim olacak yapılmazsa eğer cihazın değişimini istiyeceğim. Bu kezde olumlu bi sonuça ulaşılmazsa Tüketici haklarına başvuracağım.

  • Telpa Temsilcisi14 Mart 2014

    "Değerli Kullanıcımız, Ürün onarım süreci servisimizde tamamlanmıştır. Eğer sorununuz devam ediyor ise gerekli incelemelerin yapılması için cihazınızı tekrar teknik servisimize gönderebilirsiniz. Ürün servisimize ulaştıktan sonrasında beyan edilen şikayetleriniz üzerinden gerekli kontroler ve işlemler yapılacaktır. Saygılarımızla "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön