Telpa Tekrarlayan Arızaya Kullanıcı Hatası Dedi.

Ümit Y. |

Bu telefonu üreten General Mobile başta olmak üzere teknik servis adı altında insanların paralarını alan Telpa'yı kınıyorum. Cihaz servisten çıkmıyor bir türlü. İlk seferinde 50 tl şarj soketi sizin hatanız dediler verdik, yaptırdık aradan 1 ay geçmeden tekrar şarj olmuyor. Gönderdik yine sorun bizde imiş. Telpa'nın teknik servisi ilk seferde 17 dk. ikinci seferde 15 dk. aradım açan olmadı. Telpa bayii aradım orası bağladı 10 dk. olmak üzere iki defa sonra açtılar biz 1 milyon ürün sattık, 20.000 şikayet gayet normal dediler.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun Yetkili Servis Ücretlendirme Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ümit Y.
  17 Haziran
  17:08

  Bana öyle denmedi ama. Buraya gelen cihazın her tarafı tamamı ile yapılır. Sadece bir yerini yapalım diğer yerleri kalsın olmaz dendi. Ewet kasası kırık olsun evet cihaz yetkisiz açılmış olsun. Benim cihazımın şarj soketi arızalı. Ve bu zaten garantiye girmiyor. Ve bunuda siz yaptınız ilk seferinde. Benim cihazımın garantili olması veya olmaması sizin ilk seferde yapmış olduğunuz şarj soketinin tekrar arızanlaması durumunda verdiğiniz 6 aylık garantisine giriyor. Siz soketi bu yüzden değiştirmelisiniz

 • 17 Haziran
  11:01

  Değerli Müşterimiz,

  Cihazın ikinci gelişinde yapılan kontrollerde yetkisiz müdahale olduğu ve şarj soketinin ve kasanın kırık olduğu belirlenmiştir.Kırık , çizik ,darbe sıvı teması vb. durumlar kullanıcı hatası olarak kabul edildiği için maalesef onarım süreci garanti harici olarak değerlendirilmektedir.

  Saygılarımızla
  Telpa