Telpa Teknik Servis Sorunu Çözemedi!

Gökhan V. |

Cihazımı dokunmatik arada çalışmıyor sorunu ile 2 kere teknik servise yolladım ve ilk gönderimde yazılım yüklendi ve geri geldi sorun devam etti. Yüklenen yazılım sonrası güncelleme yapamadım ve geri yolladım güncelleme oldu fakat dokunmatik sorunum hala devam ediyor. Sorunuma herhangi bir çözüm sağlanmamıştır.

Etiketler :

Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gökhan V.
  11 Kasım
  19:20

  Herhangi bir yazılımsal problem olmadığını mesajımda da belirttim 2 defadır aynı sorundan servise yolluyorum ve sorun yok denilip geri yollanılıyor.

 • 11 Kasım
  17:56

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizin yazılımsal bir problem olma ihtimaline karşı öncelikle cihazınızı fabrika ayarlarına getirmenizi tavsiye ediyoruz. Probleminiz düzelmez ise http://www.telpa.com/Servis adresinde bulunan size en yakın servis noktamıza ürünü teslim edebilir yada Yurtiçi ve Mng kargo aracılığı ile merkez servisimize ücretsiz gönderim yapabilirsiniz.

  Bize her konuda http://www.telpabayi.com/destek/ ve (0212) 371 15 00 nolu müşteri hizmetlerinden ulaşabileceğinizi, cihazınızın servis durumunu http://www.telpa.com/ teknik servis linkinden hızlı bir şekilde kontrol edebilceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla
  Telpa