10 Aralık 2014

Telpa Teknik Servis Çilesi!

Discovery Quadro 4 akıllı cep telefonumu kapanıp açılmama ve şarj olmama şikayetleri ile Telpa'ya garanti kapsamında gönderdim. Cihazımın onarıldığı gerekçesi ile bana teslim edildiğinde açık alanlarda dahil şebekeye ulaşamadığı ve kulaklık girişine kulaklığı taktığımda sesi dışarı verme sorunu yaşadım ve yeniden servise gönderdim. Cihaz yapıldığı gerekçesi ile yeniden elime ulaştığında bu defa hiçbir şekilde şebekeye ulaşamadı ve yeniden servise gönderdim. Bugün onarıldığı belirtilen cihazım servisten geldi ve bu defa şarj olmamaktadır. Her servis sonrası bir yerini onarıp diğer tarafını bozan servisten şikayetçiyim.

Tc 2.333 Okunma

Cevaplar

  • Tc'nin Teşekkür Mesajı17 Aralık 2014

    Yoğun bir telefon trafiğinden sonra dün telpa yetkilileri bize ulaşarak cihazımızın değişeceğini bildirmiştir. Bugün söylendiği üzere ambalajında yeni cihaz tarafımıza ulaşmıştır. Sorunumuzla ilgilenen her yetkiliye ayrı ayrı teşekkür ederiz. İyi çalışmalar diliyoruz.

  • Telpa Temsilcisi11 Aralık 2014

    Değerli Müşterimiz, Size ulaşılması ve cihazınız hakkında bilgi verilmesi için müşteri temsilcinize bilgilendirildi. Kısa sürede size ulaşılacak ve hizmet verilecektir. Bize her konuda http://www.telpabayi.com/destek/ ve (0212) 371 15 00 nolu müşteri hizmetlerinden ulaşabileceğinizi, cihazınızın servis durumunu http://www.telpa.com/ teknik servis linkinden hızlı bir şekilde kontrol edebilceğinizi hatırlatmak isteriz Saygılarımızla. Telpa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön