Telpa Tablet Şarj Sorunu!

Yasin D. |

Yaklaşık bir yıl önce kızıma General Mobile Discovery 83g tablet aldım. Yaklaşık iki ay kullandıktan sonra şarj tutmamaya başladı. Telefonu şarja koyuyoruz tam doluyor. Şarjdan çıkarıp kullanmaya başlayınca yarım saat içinde şarjı bitiyor. Telpa'ya gönderdik tamir gördü geldi. Bir ay düzgün çalıştı, şu an yine aynı sorun devam ediyor. İletişim numaram 5055****04.

Etiketler :

Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yasin D.
  22 Nisan
  13:44

  Daha öncesinde ben bu cihazı size göndermiştim. Aylarca beni uğraştırdıktan sonra cihazdaki sorun giderildi deyip cihazı bana geri yolladınız oysa sorun aynen devam etmekte. Siz zaten sorunu belirleyemediniz ki. Önce soketten kaynaklı dediniz sonra batarya kaynaklı dediniz Vs. Vs. Şimdi ise müşteri hizmetleriyle görüştüğüm zaman önce Erzurum\'a götürün oradaki yetkili servisimiz baksın diyorsunuz oysa Erzurum bana 130 km uzakta. Bunun yerine doğrudan Telpa\'ya göndereyim diyorum hayır diyorsunuz. Bem sizi Allah\'a havale dediyorum. Bir daha asla Telpa servisli cihaz almayacağım. Her arkadaşıma da bunu telkin edeceğim.

 • 17 Nisan
  17:06

  Değerli Müşterimiz,

  Cihazınızı arıza bildirimleri ve talebiniz ile birlikte Yurtiçi yada Mng kargo aracılığı ile ücretsiz olarak merkez servisimize iletebilir, ya da
  http://www.telpa.com/Servis adresinde yer alan size en yakın servis noktamıza teslim edebilirsiniz.
  Teknik ekibimiz cihazın kontrollerini sağlayarak talebiniz konusunda destek olacaktır.

  Bize her konuda http://www.telpabayi.com/destek/ ve (0212) 371 15 00 nolu müşteri hizmetlerinden ulaşabileceğinizi, cihazınızın servis durumunu http://www.telpa.com/ teknik servis linkinden hızlı bir şekilde kontrol edebileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla.
  Telpa