Telpa Soket İçin Para İstiyor.

Zafer Ü. |

14.05.2014 tarihinde telefonumu şarj soketi arıza nedeniyle Telpa'ya gönderdim. 1 hafta içerisinde tamir oldu geldi. Aradan 2 ay geçtikten sonra 15.07.2014 tarihinde şarj soketi arıza nedeni ile telefonumu tekrar Telpa'ya yolladım. Aradığımda 60 lira fark ile ana kart değişimi yada ücretsiz olarak kendi üzerindeki 4 gb ana kartın yenisinin değişeceği söylendi.

22.07.2014 tarihinde arayıp durumu hakkında bilgi almak istediğimde ürünün şarj soketi parçası bekliyor dendi bana ana kart değişecek dendi, şimdi ise şarj soketi değişecek diyorlar. Ben ana kartımın değişmesini istiyorum. Şarj soketi değişince arızayı tekrarlayacağını düşünüyorum.

Etiketler :

Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun Garanti Kapsam Yetkili Servis Ücretlendirme Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Temmuz
  10:01

  Değerli Müşterimiz,

  Ürününüz Yurt İçi kargo ile gönderilmiştir.
  Kargo takip numaranız "110574826780"

  Saygılarımızla.
  Telpa

 • 24 Temmuz
  15:00

  Değerli Müşterimiz,

  Cihazınız gün içerisinde kargoya teslim edilip tarafınıza iletilecektir.

  Saygılarımızla
  Telpa

 • Zafer Ü.
  24 Temmuz
  13:47

  Telefonum hakkinda bilgi verir misiniz acabaa...?

 • Zafer Ü.
  23 Temmuz
  20:16

  Urun tamam size iletilecek diyorsunuz aksam kargoya verilir dediniz ariyorum urun kargoya bugun verilmedi yarin verilecek diyorsunuz neden ya su telefonu para verdik hizlica gelsin diye hala kargo ya verilmedi magdurum ben ya bayramdan once o telefon ulasmaz ise tuketici haklarimdan yararlanacagim

 • Zafer Ü.
  23 Temmuz
  13:35

  İnternette baktığımda ödeme bekleniyor diyor hala. Aciliyeti olduğunu bildirmek isterim.Bugün çıkışı yapılırsa memnun olurum iyi çalışmalar.

 • 23 Temmuz
  12:20

  Değerli Müşterimiz,

  Yapılan kontrollerde yükseltme istediğiniz ve yükseltme ücretini ödediğiniz görülmüş ve yükseltme yapılmıştır. En kısa zamanda cihazınız tarafınıza iletilecektir.

  Saygılarımızla
  Telpa

 • 22 Temmuz
  15:15

  Değerli Müşterimiz,

  Müşteri temsilciniz sizinle irtibata geçtiğiniz fakat cevap vermediğiniz belirtmiştir. Güncel numaranızı ve müsait olduğunuz zamanı paylaşırsanız tarafınıza yardımcı olunacaktır.

  Saygılarımızla
  Telpa

 • Zafer Ü.
  22 Temmuz
  15:15

  Az önce müşteri temsilcisi ile görüştüm bana şarj soketinin değişeceğini yedek parça olmadığını dilerseniz 16 GB olan anakartı ücret karşılığı fiyat farkını ödersem hızlı sürede geleceğini söyledi.Kaç lira diye sordum 60 dedi 50 tl'ye çekti fakat ben 40 lira verebileceğimi söyledim daha sonra olmaz dedi ben tekrar yardımcı olun diye ısrar ettim sert bir tavırla olmaz başka bir işleminiz yoksa kapatıcam dedi ve kapattı.40 tl ücret ile değiştirmek istiyorum lütfen yardımcı olun.Sizde olmasanız ilgilenen yok

 • Zafer Ü.
  22 Temmuz
  14:40

  Teşekkür ederim.Şarj soketi değilde anakart değişecek değil mi artık.İlginiz için çok teşekkür ederim...

 • 22 Temmuz
  14:02

  Değerli Müşterimiz,

  Talebiniz müşteri temsilcinize iletilmiştir. Gün içerisinde sizinle irtibata geçilecektir.

  Saygılarımızla
  Telpa

 • Zafer Ü.
  22 Temmuz
  13:56

  Durum hakkında tam bilgi almak istiyorum.İletişim numaramdan ulaşmanız mümkün mü?

 • 22 Temmuz
  13:52

  Değerli Müşterimiz,

  Cihazınızda yapılan kontrollerde arıza tespit edilmiş ve 4GB anakart değişimi yapılmıştır. Cihazınız şu anda test aşamasındadır. Yapılacak testlerden sonra tarafınıza iletilecektir.

  Saygılarımızla
  Telpa