Telpa Sıvı Teması Bahanesi.

İlhan A. |

1- Öncelikle sıvı teması iddianızı lütfen ispatlayın. 2-Teknik servise gelen her 100 cihazdan kaçına aynı sebepler sunuluyor sonuçları çıkarıp, lütfen kendiniz okuyun. 3-Müşteri memnuniyeti garantili cihaza, telefon bedeli kadar tekrar servis ücreti istemekle sağlanamaz, lütfen bu konuda insanları mağdur etmeyin. 4.Arızalı teknik analiz raporu istemek kadar doğal olan herhangi bir şey var mıdır? Müşteri hizmetleri hakkınızı tüketici hakem heyetinde aramamızı gerektiğini söylüyor, o zaman siz orada neden duruyorsunuz?

Etiketler :

Garanti Kapsam Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İlhan A.
  20 Nisan
  16:07

  Aşırı terleme ile cihazımız garanti kapsamı dışına çıkıyorsa vay halimize... . Desenize açıkça biz her sorunda bu yola başvuruyoruz. Cevabını veremediğimiz her şeye sıvı teması deyip gönderiyoruz... . Teşekkürler Telpa... . Esefle Kınıyorum.

 • 20 Nisan
  14:32

  Değerli Müşterimiz,

  Cihazınız teknik ekibimiz tarafından kontrol edilmiş ve cihazda sıvı teması tespit edilmesi nedeniyle garanti kapsamı dışında onarım önerildiği görülmüştür. Sıvı teması cihazın sadece suyla temas etmesi sonucu değil, yüksek nemli bir ortamda uzun süre kalması, buhar, yağmur, aşırı terleme durumlarında da oluşabilecek bir durumdur.

  Bize her konuda http://www.telpabayi.com/destek/ ve (0212) 371 15 00 nolu müşteri hizmetlerinden ulaşabileceğinizi, cihazınızın servis durumunu http://www.telpa.com/ teknik servis linkinden hızlı bir şekilde kontrol edebileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla.
  Telpa