Telpa Sıfır Aldığım Ürün Arızalı Çıkmıştır!

Yasemin K. |

Satın aldığım gm. Discovery2 cihazı alıp sim kartını takmamızla beraber sorunlu çıkmıştır. Değişim talebiyle servise gönderdik yazılım yüklenerek geri gönderildi fakat sorun devam ediyordu. Tekrar servise gönderildi. 15 gün kadar serviste kaldıktan sonra hiçbir işlem yapılmadan geri gönderildi.

Bu süre zarfında Telpa'yı defalarca aramama rağmen derdimi anlatacak bir yetkili kimseyle görüşemedim. Müşteri temsilcileri de sitelerinde benimde istediğim zaman görebildiğim şeylerden farklı bir şey söylemedikleri gibi bana dönüş yapılacağını defalarca söylemelerine rağmen kimse dönüş yapmadı. Peşin parayla alıp da daha kullanamadığım telefon için ne gerekirse yapmaktan üşenmeyeceğimi söylemek istiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Ürün Değişim Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yasemin K.
  18 Kasım
  03:57

  GM DİSCOVERY MODELİNDEN MEMNUN KALDIĞIM İÇİN ÇEVREMDE EN 10 KİŞİYE DE TAVSİYE EDEREK ALDIRDIM VE GM DİSCOVERY 2 MODELİYLE DEĞİŞTİRDİM ÇOK PİŞMANIM ALDIĞIM GÜNDEN BERİ SERVİSLE UĞRAŞIYORUM. VE BUNUN SEBEBİ DE TAMAMEN SERVİSİN TUTUMUDUR

 • 13 Kasım
  10:29

  Değerli Müşterimiz,

  Profilinizde yer alan bilgilerinizden servis kayıtlarınıza ulaşamadık.
  Cihazınıza ait imei numarasını veya kargo takip numarasını paylaşmanız durumunda servis kontrollerini sağlayarak tarafınıza sağlıklı bilgi iletebilir konu hakkında yardımcı olabiliriz.

  Bize her konuda http://www.telpabayi.com/destek/ ve (0212) 371 15 00 nolu müşteri hizmetlerinden ulaşabileceğinizi, cihazınızın servis durumunu http://www.telpa.com/ teknik servis linkinden hızlı bir şekilde kontrol edebilceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla
  Telpa