Telpa Servisten Gelen Telefonum Arızalı.

Oğuz İ. |

Discovery telefonumu şarj soketi arızasıyla nedeniyle 10-11 aylık garanti süresi olmasına rağmen servise gönderdim ama herkese dedikleri gibi garanti kapsamında değil dediler ve 230 lira para istediler. Yapılmadan iade istedim telefonu bugün aldım eve gelip kargo poşetini açtığımda ses kısıp yükseltme tuşlarının çalışmadığını fark ettim.

Ya siz hem müşterilerinizi garanti kapsamında ücret isteyerek mağdur edin, üstüne cihazı bu şekilde ki öyle bir arızası asla yoktu, telefonum bir tuhaf geldi zaten, bu şekilde arızalı olarak geri gönderin. Hem de alakası olmayan bir ses tuşu şuan basamıyorum. Kötü bir firma olduğunuzu söylemek size gerçekten az. Tüketici haklarına başvurup hakkımı arayacağım.

Etiketler :

Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Oğuz İ.
  21 Nisan
  11:58

  Ne bilgi verirsiniz ne ararsınız. Üstüne üstlük ben arıyorum başka müşteri hizmetlerine aktarıyorlar falan filan. Ya siz gerçekten firma mısınız artık çok gülünç gelmeye başladı da hareketleriniz:) tüketici haklarına başvurumu yapıyorum cihaz ücreti iadesi için artık yeter bu kadarı fazla demek bile az gelir.

 • 20 Nisan
  11:33

  Değerli Müşterimiz,
  Müşteri hizmetleri temsilcimiz tarafından en kısa sürede size bilgi verilecektir.
  Bize her konuda http://www.telpabayi.com/destek/ ve (0212) 371 15 00 nolu müşteri hizmetlerinden ulaşabileceğinizi, cihazınızın servis durumunu http://www.telpa.com/ teknik servis linkinden hızlı bir şekilde kontrol edebileceğinizi hatırlatmak isteriz

  Saygılarımızla.
  Telpa

 • Oğuz İ.
  18 Nisan
  15:23

  Şunlarda ki pişkinliğe bakar mısınız hatalarını kabul bile etmiyorlar! Bu açtığım kaçıncı şikayet kaydı oldu hatırlamıyorum ama sağlam telefonumu bozuk göndermeniz gerçekten son nokta oldu. Destek ekibi de hala vip servisle şunla bunla gönderebilirsin diyor. Vip servisle gönderdim 7 gün sürdü ki. Bu kadarı da fazla!