Telpa Servisi Sorunu Çözmedi!

İlkem U. |

Ben bu firmanın bu kadar şikayet almasını şimdi anlıyorum. Tek Mar üzerinden aldığım General Mobile daha ilk kullanımında kutusundan çıkalı yarım saat olmadan telefonun kamerasında ışık hizmetleri olduğunu fark ettim.Güneşe doğru çekim yapıldığında göz alan fosforlu noktacıklar oluşuyor diyerek sorunu bildirip servise gönderdim. Yazılım atıldı denerek geri geldi ilk hafta bekledim. Az önce elime ulaştı. Aynı sorun yine devam etmekte. Bıktım vallahi bıktım. Yine servis yine işkence değişim talebinde bulundum kabul edilmedi. Tüketici haklarına baş vuracağım.

Etiketler :

Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İlkem U.
  07 Ağustos
  12:42

  kaç gün oldu telefonu göndereli hala cihaz takibinde eski ilk gönderdiğim tarih var. cihaz elinize ulaştı mı onu dahi bilmiyorum.

 • 05 Ağustos
  10:21

  Değerli Müşterimiz,

  Değişim talebiniz laboratuvara iletilmiştir. Cihazınız servisimize ulaştığında ayrıntılı bir şekilde incelenip tarafınıza dönüş yapılacaktır.

  Saygılarımızla
  Telpa

 • İlkem U.
  05 Ağustos
  10:09

  telefonu aldığım tekmar ile de görüştüm. onlar da kesinlikle değişim isteyiniz diye ısrarla belirttiler. bunu da not düşmek isterim.

 • İlkem U.
  05 Ağustos
  10:06

  Emrah Gürcan adına kayıtlı cihaz imei no : 35318...609868
  cihaza yazılım atıldığı halde kamere içinde ısığa duyarlı noktacıklar çekim yaparken ve fotoğrafı çektikten sonra da kaybolmamaktadır. yazılımsal bir hata denerek yazılım atılmış ve geri gönderilmiş. yazılımla ilgili olsaydı düzelirdi. aynı sorunu dün yine yaşadım. fotoğraf çektim galeri kısmında görebilir yapan kişi. ilk gönderdiğim zaman görmemiş olacak ki aynı hata ile tekrar geri döndü bana.lütfen!!! sıkıntımı anlayabilmek için gün ışığına ve ya ampule karşı çekim yapmaya çalışınız. o zaman fotoğraf üzerindeki fosforlu lekeleri görebilirsiniz.telefonun kamerası ilk günden bozuk geldi. 14 temmuzda adım telefonu daha bir saat kullanamadım. ikinci kez servise gönderdim. sorun istediğim şekilde çözülmezse tekrar söylüyorum firmayı direkt olarak mahkemeye vereceğim. bilginize...

 • 05 Ağustos
  09:49

  Değerli Müşterimiz,

  İsminiz ve telefon numaranızdan servis kayıtlarına ulaşılamamaktadır. Cihazınızın IMEı numarasının ilk 5 ve son 6 hanesini paylaştığınız takdirde tarafınıza yardımcı ayrıntılı bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla
  Telpa