Telpa Servise Yolladığım Telefon Hiç Bir İşlem Yapılmadan Geri Gönderildi.

Çağdaş K. |

4 Kasım tarihinde internet üzerinden doldurduğum ön kayıt formu ile beraber gönderdiğim cihazım 5 kasım tarihinde firmanız tarafından teslim alındı aradan geçen 5 iş gününde ne bir telefon edildi ne de mail atıldı. Bugün telefonum kargoyla tarafıma iade edilmiş. Görevlinin söylediği telefonun sizin tarafınızdan tamir edilmediği. Tarafıma herhangi bir bilgilendirme ücret bilgisi paylaşılmadan neden 1 hafta kadar bekleyip telefonu geri iade ediyorsunuz. Garantisi de devam etmektedir. Tarafıma gerekli açıklama yapılması için dönüş yapılmadığı takdirde tüketici hakem heyetine derhal başvuracağımı bildiririm. Telefon tüm Discovery'ler de olduğu gibi şarj sorunu vardır.

Etiketler :

Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Kasım
  13:47

  Değerli Müşterimiz,

  Verdiğiniz bilgilerinizden servis kayıtlarınıza ulaşamadık.
  Cihazınızın kargo takip numarasını paylaşmanız durumunda servis kontrollerini sağlayarak tarafınıza sağlıklı bilgi iletebilir konu hakkında yardımcı olabiliriz.

  Bize her konuda http://www.telpabayi.com/destek/ ve (0212) 371 15 00 nolu müşteri hizmetlerinden ulaşabileceğinizi, cihazınızın servis durumunu http://www.telpa.com/ teknik servis linkinden hızlı bir şekilde kontrol edebilceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla
  Telpa