Telpa Sayesinde Mağdurum.

Muhammed Ali B. |

Telpa yetkilileri illaki bu şikayete bakıyorsunuzdur, ben telefonumu sim kart hatası yapmasından dolayı iki kez servise gönderdim. İkinci gönderdiğim zaman telefonum sizden geldiğinde power tuşu arızalı olarak geldi. Telefonu yine servise yolladım ve telefonum bir haftadır ortalarda yok. Kargo size teslim ettiğini söyledi sizinkilerde bizde kaydı yok diyor ha bu arada sizin kalite kontrolcüleriniz boşa para alıyor orada yazık bu kadar büyük bir şirketin böyle işler yapmasını kınıyorum.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Muhammed Ali B.
  22 Ekim
  19:04

  bir haftadan sonra bugün kayıt altına alındı telefonum ama yazık ben telpanın yüzünden maddi yönden etkilendim görevlendirmeler oldu gidememdim hakkımı hiç helal etmiyorum size

 • 22 Ekim
  17:28

  Değerli Müşterimiz,

  Kargo takip numarasını paylaşmanız durumunda servis kontrollerini sağlayarak tarafınıza sağlıklı bilgi iletebilir konu hakkında yardımcı olabiliriz.

  Bize her konuda http://www.telpabayi.com/destek/ ve (0212) 371 15 00 nolu müşteri hizmetlerinden ulaşabileceğinizi, cihazınızın servis durumunu http://www.telpa.com/ teknik servis linkinden hızlı bir şekilde kontrol edebilceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla
  Telpa