24 Ocak 2015

Telpa Şarj Soketi Telefon Düşmesiyle Bozulmaz!

Discovery model telefonun şarj yeri soketi, sikayetvar'da da şikayette bulunan yüzlerce kişi gibi, firmanın %1 bile değil dediği ancak çevremde ve internette araştırdığıma göre her iki insandan birinde rastlanılan, hatta General Mobile CEO'su tarafından kabullenilen ancak bizim Telpa tarafından bir türlü kabullenilmeyen bu durum,aldıktan tam bir yıl sonra benim telefonumda da oluştu.
Teknik servise gönderdim ve beklenen sonuç geldi. 230 TL tamir ücreti istediler.Neymiş telefonda darbe varmış.Oluşan darbe şarj soketi arızalandıktan sonra oldu.Önce oluştuğunu iddia ediyorsanız bilirkişi raporuyla kanıtlayın.Soketin arızalanmasının darbeyle ilgisi olduğunu kesinlikle kabul etmiyorum.

Emre 1.183 Okunma

Cevaplar

  • Telpa Temsilcisi29 Ocak 2015

    Değerli Müşterimiz, Discovery 1 satışa çıktığı andan itibaren kullanıcıların yoğun ilgisi ile karşılaştı satış rakamı milyonlara ulaştı ve üst üste aylık bazda en çok satılan cep telefonu seçildi. Her telefon modeli ve markasında olduğu – olabileceği gibi arızalanan ürünlerimiz oldu ve servisimiz tarafından hizmet verildi. Servise şarj soketi arızası ile kayıt alınan cihazlar yüzde 1 oranlarına bile tekabül etmemektedir. Ek olarak kayıt alınan ürünlerde yasal mevzuata uygun olarak kullanıcı hatası tespit edildiği durumlarda ücretli onaırm önerilmektedir. Dilerseniz Müşteri Temsilcinizden serviste olan cihazınızın arızası ile ilgili fotoğraflar talep edebilirsiniz. Bize her konuda http://www.telpabayi.com/destek/ ve (0212) 371 15 00 nolu müşteri hizmetlerinden ulaşabileceğinizi, cihazınızın servis durumunu http://www.telpa.com/ teknik servis linkinden hızlı bir şekilde kontrol edebilceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla. Telpa

  • Emre 24 Ocak 2015

    Ayrıca bu şikayetin altına yorum olarak benim telefonumun köşesindeki çatlağın resmini koymanız benim için bir anlam ifade etmiyor. o yüzden böyle bir planınız varsa buyurun. Söylediğim gibi telefondaki o darbe izi telefonun şarj yeri soketi arızalandıktan sonra meydana geldi. Bu nedenle arızayla hiçbir ilgisi yoktur ve yalnızca telefonun dış görünüşünü etkilemektedir. Siz bana telefon hiç garanti kapsamı dışında açılmış mı onu söyleyin? Ben söyleyeyim hayır açılmadı. Peki içi açılmayan telefonun bir telefon darbesiyle içindeki bir parçanın oynayabileceğini nasıl söylersiniz?

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön