Telpa Sağlam Telefonu Bozup Gönderdiler.

Kadir Ü. |

General Mobil Discovery telefonu garanti kapsamında firmaya gönderdim, şarj soketi ve ekranda ölü piksel sebebi ile bana 457 TL fiyat çıkarttılar, darbe ve ana karta yetkisiz müdahaleden ötürü bende ücreti ödeyemeyeceğimi ve telefonumun geri gönderilmesini talep ettim, telefon sabah elime geçti fakat sağlam ve çalışır vaziyette gönderdiğim telefon hiç açılmıyor.

Müşteri hizmetlerini aradım çıkan bayan yapacak bir şey yok diyerek beni azarladı. Ben şimdi ne yapacağım, garantili süresi hala var telefonun ama bir servis bozup gönderiyor. İthalatçı firma garantisi bu kadar oluyor sanıyorum.

Etiketler :

Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kadir Ü.
  22 Mart
  12:34

  Sayin yetkili benim derdim su tamam garanti kapsam dişi işlem var ve yapamayız diyorsunuz peki neden çalışan vaziyette gönderdiğim telefon çalışmaz oluyor bu mu sizin değerli müşteri anlayışınız. Yazıklar olsun insanların şikayetleri hep ayni acaba sorun bizde mi yoksa sizde mi teknik servis diye güveniyoruZ. Suçumuz bu mu

 • 18 Mart
  17:08

  Değerli Müşterimiz,

  Cihazınız teknik ekibimiz tarafından kontrol edilmiş ve anakart üzerinde yetkisiz müdahale tespit edilmesi nedeniyle garanti kapsamı dışında onarım yapılacaktır.

  Bize her konuda http://www.telpabayi.com/destek/ ve (0212) 371 15 00 nolu müşteri hizmetlerinden ulaşabileceğinizi, cihazınızın servis durumunu http://www.telpa.com/ teknik servis linkinden hızlı bir şekilde kontrol edebileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla.
  Telpa