05 Mayıs 2015

Telpa Sağlam Parça Değiştirilirken Arıza Artmış Şekilde Tarafıma Gönderildi!

29.04.2015 tarihinde Discovery telefonumu Telpa servisine piksel ve ısınma sorunu ile servise bıraktım. Servis pikselin kullanıcı hatası darbe olduğu için yapmamış ama sağlam anakart ile kamerayı değiştirmiş piksel hatasını düzeltmesini beklerken internette yüzlerce piksel hatasını tamir ederken benim ürünümde darbe yüzünden yapılmamış 180 TL istiyorlar.

Hatta 1 adet olan beyaz piksel toplanması 3-4 adet olup tarafıma gönderilmiştir. Lütfen Telpa'dan bir çözüm bulmasını talep ediyorum. Böyle kurumsal firmaların bu hataları yapmaması lazım. Ya ürün değişimini ya da sorunumun giderilmesini talep ediyorum.

Ahmed 357 Okunma

Cevaplar

  • Telpa Temsilcisi14 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, Cihazınız teknik ekibimiz tarafından kontrol edilmiş ve cihaz üzerinde arızaya sebep olabilecek nitelikte darbeve baskı tespit edilmiştir.Bu nedenle garanti kapsamı dışında ücretli onarım yapılacaktır. Bize her konuda http://www.telpabayi.com/destek/ ve (0212) 371 15 00 nolu müşteri hizmetlerinden ulaşabileceğinizi, cihazınızın servis durumunu http://www.telpa.com/ teknik servis linkinden hızlı bir şekilde kontrol edebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla. Telpa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön