07 Şubat 2014

Telpa Onarım Yapmadığı Halde 25 TL İstedi.

GM Discover model telefonumun kamera ve şarj soket arızasından dolayı tamiri için Telpa servisine gönderdim. Yetkili servis bana ulaşarak tüketici hatası sebebiyle 50 tl ücret karşılığında tamir edebileceklerini söylediler. Aynı model telefonu kullananların aynı problemle karşılaştıklarını, üretim hatası olduğunu söylediğim zaman bana 25 tl'ye yapabileceklerini söylediler.

Ücreti 04.02.2014 tarihinde PTT havalesiyle hesaplarına yatırdım. İki yıl garanti süresi olmasına ve para yatırmama rağmen, telefonumu tamir etmeden geri gönderdiler. Haksız olarak benden aldığı bedelin iadesi ile garanti kapsamında olan telefonumun tamirinin sağlanmasını veya yenisini vermesini Telpa'dan talep ediyorum.

Ziya 245 Okunma

Cevaplar

  • Ziya16 Mart 2014

    Kesinlikle Telpa'nın hizmetinden faydalanmayacağım.

  • Ziya16 Mart 2014

    Ürün onarım sürecinde ilk göndermemde benden istenen 25 tl 'yi iade etmeyip tamir etmeden gönderdiniz ve 2. gönderimde yine benden 50 tl talep ettiniz.Garanti kapsamında olan cihazın tamirinde hiç bir bedel alınmayacağı tarafınızca bilinmesine rağmen benden aldığınız 25 tl'nin iade edilerek bu haksızlığın giderilmesini rica ederim.

  • Telpa Temsilcisi14 Mart 2014

    "Değerli Müşterimiz; Ürün onarım süreci servisimizde tamamlanmış olup cihazınız ücretsiz onarılmıştır. Saygılarımızla ; Telpa "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön