Telpa Ölü Piksel Sorununu Gidermeden Gönderdi!

Yusuf K. |

Ben daha önceden de telefonu ölü piksel nedeniyle Telpa'ya gönderdim. Aynı telefonu bana 3 hafta sonra hiçbir işlem yapmadan gönderdiler. 2 gün önce farkına vardım ki ölü pikseller 10 tanenin üstünde. Telpa'yı her aramamda ulaşamadım. Bugün aradığımda 18 dakika beklemem rağmen cevap alamadım. Telefonu yine Telpa'ya göndereceğim ama bir sonuç alabilir miyim bilmiyorum. Aslında telefon 2 yıl garantili olmasına rağmen servisin tavrından dolayı garantisiz gibi. Telpa'ya telefonu göndereceğim umarım bu sefer değiştirirler. Bana gelen raporda 6 ve üzeri piksel de değişim olacağı söylenmişti. Şimdi 10 üstünde. Telefondan soğudum vallahi.

Etiketler :

Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Ocak
  14:48

  "Degerli Müşterimiz;
  Yaşamış olduğunuz problem devam ediyor ise cihazınızı servisimize ulaştırmanızı rica ederiz.Ürün servisimize ulaştıktan sonrasında beyan edilen şikayetleriniz üzerinden gerekli kontroler ve işlemler yapılacaktır.

  Ürün imei numaranız ile telpa.com internet sitemizden servis sürecini takip edebilir , bununla birlikte talep ve şikayetlerinizi iletişim bölümümüzden de iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla
  Telpa"