11 Ağustos 2015

Telpa Müşteri Memnuniyeti Sıfır, Bilgilendirme Sıfır, İletişim Sıfır.

25/07/2015 tarihinde Real mağazası aracılığıyla garantiye gönderdiğim mavi kapak General Mobile cep telefonumu hiç bir bilgilendirme yapmadan hiçbir işlem yapmadan tarafıma geri kargoya iade ettiler.

Aradığımda ise ben cep numaramı doğru verdiğim halde tarafımı aradıklarını ulaşamadıklarını söylediler, bu kadar. Ben 1 iki hafta telefonsuz kaldım ve telefonuma hiç bir işlem yapmadan gönderdiler. Bu da yanıma kaldı, müşteriyi mağduriyet hat safada ve bunu gidermek için hiç bir gayretleri yok.

Hasan 178 Okunma

Cevaplar

  • Telpa Temsilcisi14 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, Cihazınızı arıza bildirimleri ve talebiniz ile birlikte Yurtiçi yada Mng kargo aracılığı ile ücretsiz olarak merkez servisimize iletebilir, ya da http://www.telpa.com/Servis adresinde yer alan size en yakın servis noktamıza teslim edebilirsiniz. Teknik ekibimiz cihazın kontrollerini sağlayarak talebiniz konusunda destek olacaktır. Bize her konuda http://www.telpabayi.com/destek/ ve (0212) 371 15 00 nolu müşteri hizmetlerinden ulaşabileceğinizi, cihazınızın servis durumunu http://www.telpa.com/ teknik servis linkinden hızlı bir şekilde kontrol edebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla. Telpa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön