22 Nisan 2015

Telpa Müşteri Mağduriyeti Ve Memnuniyetsizliği!

Telefonum (Discovery) son 1 yada 1.5 ay içerisinde 3 kez teknik servise gitti. Ölü pixel hatasıyla aldığım Teknosa şubesine başvurdum. Telefonum ilk olarak Genpa'ya gönderildi ve hiçbir işlem yapılmadan geri geldi. 2. Gönderimimde ise Telpa'ya gitti ve ekran değişimi yapıldı. Ekran değişimi yapıldıktan sonra ahizeden düşük ses aldığım için bizzat ben Profilo AVM'ye götürdüm. Format atıldı sadece birde boştan yere ekran koruyucumdan da oldum. Değişim talebi istediğimde ise bizim yapabileceğimiz bir şey yok prosedür uygulanır dediler. Şimdi ise ekranda dokunma olmadan kendi kendine dokunma algılıyor ve saçma sapan yerlere tıklıyor. Ben bu telefonla uğraşmaktan bıktım.

Ömer 416 Okunma

Cevaplar

  • Ömer06 Mayıs 2015

    Ben tekrar kendim servise götürdüm gene tamir yapıldı ve aynı sorun hala devam ediyor. 4. kez servise gidip gelmiş olmasına rağmen hala değişim talebimi onaylamadılar. Artık bende yasal haklarıma başvuracağım.

  • Telpa Temsilcisi22 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, Cihazınızı arıza bildirimleri ve talebiniz ile birlikte Yurtiçi yada Mng kargo aracılığı ile ücretsiz olarak merkez servisimize iletebilir, ya da http://www.telpa.com/Servis adresinde yer alan size en yakın servis noktamıza teslim edebilirsiniz. Teknik ekibimiz cihazın kontrollerini sağlayarak talebiniz konusunda destek olacaktır. Bize her konuda http://www.telpabayi.com/destek/ ve (0212) 371 15 00 nolu müşteri hizmetlerinden ulaşabileceğinizi, cihazınızın servis durumunu http://www.telpa.com/ teknik servis linkinden hızlı bir şekilde kontrol edebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla. Telpa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön