12 Şubat 2014

Telpa Kusurlu Ürünü Değişmiyor

19.01.2014'te aldığım General Mobile Discovery 16 Gb telefonu, 5 tane ölü piksel olduğundan 20.01.2014'te Telpa'ya yolladım. Ne hikmetse benim ve mağaza çalışanının gördüğü ölü pikselleri Telpa çalışanları göremedi ve kusurlu telefonu, 3 hafta sonra geri yolladı.

Çözüme kavuşturulmayan binlerce şikayetten anlaşılan Telpa bu hatalı ürünleri görmezlikten gelme konusunda direterek müşteriyi kendisinden soğutma politikasını başarıyla uyguluyor. Çünkü satacağını sattı zaten. Şimdi de telefondaki üretim hatalarını, kullanıcı hatası göstererek kendi ayağına sıkmaya başladı. Eğer değişim olmazsa tüketici hakem heyetine, o da olmazsa tüketici mahkemesine başvuracağım. Nasıl olsa kimse uğraşmaz diye herkesi mağdur ediyor Telpa.

Ertuğrul 229 Okunma

Cevaplar

  • Ertuğrul 28 Mart 2014

    benim anlamadığım neden kutusu açılmış telefonu gönderiyosunuz? madem yeni telefon gönderdiniz, 2 aydır kullanmışım gibi garantisi neden yeniden başlamıyor? en son gönderdiğiniz telefonda da ölü piksel ve ışık sızması mevcut. bunu da servise gönderirsem acaba başıma neler gelecek bu sefer?

  • Telpa Temsilcisi18 Mart 2014

    "Değerli Müşterimiz; Cihazınız servisimize 24.02.2014 tarihinde ulaşmıştır. Ürününüz yenisi ile değiştirilerek 28.02.2014 tarihinde çıkışı sağlanmıştır.. Saygılarımızla Telpa "

  • Ertuğrul 16 Şubat 2014

    gerçekten şaka gibi bi firma. ölü piksel şikayetiyle gönderdiğim alet, ölü piksel ve ekranın ortasında 2 tane kabak gibi parlaklıkla geri döndü. adamlar, sorunu çözmek bi yana daha da bozup göndermişler. "yazılım güncellendi, ölü piksel görülemedi" şeklinde not düşmüşler.bu nasıl garanti, ben çözemedim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön