Telpa İade İsteğime Cevap Vermiyor!

Zülfiye D. |

Telefona cevap vermiyorsunuz, müşteriyi mağdur ediyorsunuz. 3 defa bozuk çıktı telefon. İade istememe rağmen telefonun yenisini gönderdiniz, o da bozuk çıktı. Onu da gönderdim iade istedim 14 gün oldu ses seda yok. Telefonlara cevapta vermiyorsunuz. Biz kimle muhatap olacağız Allah aşkına. Mahkemeye başvuracağım. Ayrıca 16 gb hafıza kartım ilk gönderdiğim telefonun içindeydi onu göndermediniz. 1 ay 20 gün oldu ben Evkur'dan bu telefonu alalı. Ne kadar sorumsuz bir servissiniz anlamadım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim Ürün İade Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Zülfiye D.
  15 Ocak
  07:29

  iade talep etmeme ragmen ,defalarca ıbelırt zülfiye doruk.meme ragmen benı dıkkate almadınız.ıkı aydır magdurum.evkur yenı gonderdıgınız cıhazı ıade almıyor ımeıl nosu faturadakıyle aynı olmadıgı ıcın.sızın ıade raporu yazıp evkura gondermenız gerekıyomus.taksıt odemedım ıade ıstedıgım ıcın ucret ıadesı yapmıcaksınız.en son gondrdıgınız sıfır cıhazı hıc acmadım.tuketıcı haklarına gıttım.16 gb hafıza kartımıda gondermedınız.onuda tarafıma gondermenızı rıca edıyorum. zülfiye doruk.

 • Zülfiye D.
  13 Ocak
  15:21

  asla telpadan bırdaha alısverıs yapmam ıade ıstıyorum gerı gonderıyolar musteıyı magdur edıyolar ve muhahhat bulamıyoruz .

 • Zülfiye D.
  09 Ocak
  16:26

  ben onarım ıstemıyorum zaten ıade ıstıyorum.bugunde aradım sonunda bırıne ulastım ıade talep ettıgımı defalarca belırttım.16 gb hafıza kartımda hatalı olan telefondaydı sız yenısının gonderınce baska bayıden ıstanbul bayınızde hafıza kartım kaldı ve gondermedınız.!rıca edıyorum ıade formu yazın ve hafıza kartımı gonderın.yeterınce magdur oldum.yardımcı olun lutfen.

 • 08 Ocak
  18:09

  Değerli Kullanıcımız,
  Dönemsel yaşanan yoğunluk nedeni ile yaşatmış olduğumuz olumsuz deneyim için özür dileriz.
  Cihazınız onarım aşamasındadır. En kısa sürede işlemleri tamamlanıp tarafınıza bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla
  Telpa