Telpa Hizmet Sıfır.

Onur T. |

1 aylık telefon şarj sorunu sebebiyle Telpa'ya gönderdik ve dedik ki şarj 2 saat yerine 5 saatte doluyor hızlı bitiyor. Pilinin değişimi rica ederiz. Telpa bizle alay etti 3 defa yazılım güncellendi cümlesi ile geri geldi. Fatura istediler dedik şimdi bir işlem olacak ama yine yazılım güncellendi diyerek geri geldi bu kadar işte Telpa = sıfır hizmet.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Onur T.
  21 Aralık
  21:31

  sayın telpa

  ben zaten 3 defa gönderdim aynı basma kalıp cümle ile geri geldi.sizde kopyala yapıştır bir cümleyle cevap veriyorsunuz. telefonum adresim belli benı arayıp ilgilenen var mı yok..

  tekrar diyorum..
  TELPA =SIFIR HIZMET

 • Onur T.
  21 Aralık
  21:29

  ben bu işlemi zaten üç defa yaptim. her seferinde aynı cümleye geri dönüldü boyle kalıp bir kopyala yapıştır cümlesi ile iş çözülmez.
  telefonum adım adresim belli ne arayan var ne soran

 • Onur T.
  21 Aralık
  21:25

  şikayetim ile ilgili hiç bir geri dönüş alamadım. dediğim gibi çok istikrarlılar sıfır hizmete devam

 • 13 Aralık
  14:24

  Değerli Müşterimiz,

  Cihazınızı arıza bildirimleri ve talebiniz ile birlikte Yurtiçi yada Mng kargo aracılığı ile ücretsiz olarak merkez servisimize iletebilir, yada
  http://www.telpa.com/Servis adresinde yer alan size en yakın servis noktamıza teslim edebilirsiniz.

  Bize her konuda http://www.telpabayi.com/destek/ ve (0212) 371 15 00 nolu müşteri hizmetlerinden ulaşabileceğinizi, cihazınızın servis durumunu http://www.telpa.com/ teknik servis linkinden hızlı bir şekilde kontrol edebilceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla.
  Telpa