Telpa Hizmet Kusuru!

Seydi D. |

Telefonumun garantisi devam etmekte. Ekranda sararma ve ölü piksel ve wi-fi kartında ki sorundan dolayı servise gönderdim. 180 TL ekran ücreti çıkardılar dokunmatik problemi diye ekran değişimini bize kilitleyecekler halbuki dokunmatiğe engel bir durum yok. Peki wi-fi ile durum ne diyorum prosedür gereği ekran değişmeden yapılamıyormuş! Yalnız servise gidip geldikten sonrada kamera sizlere ömür ki bunda ben kasıt var derim yakını çekiyor uzağı pus dünyasında gibisin onu da bozup bize yollamışlar. Birde sürekli şikayetimin altına şuraya gönderirseniz yazıyor sanki bir şey yapacak gibi.

Etiketler :

Yetkili Servis Ücretlendirme Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Haziran
  16:23

  Değerli Müşterimiz,

  Cihazınız teknik ekibimiz tarafından kontrol edilmiş ve cihaz üzerinde arızaya sebep olabilecek nitelikte darbe ve baskı tespit edilmiştir.Bu nedenle garanti kapsamı dışında ücretli onarım yapılacaktır.

  Bize her konuda http://www.telpabayi.com/destek/ ve (0212) 371 15 00 nolu müşteri hizmetlerinden ulaşabileceğinizi, cihazınızın servis durumunu http://www.telpa.com/ teknik servis linkinden hızlı bir şekilde kontrol edebileceğinizi hatırlatmak isteriz.Şikayetinizle ilgili cihaz teknik servise ulaştıgında müşteri temcilcimiz tarafından tarafınıza bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla.
  Telpa