Telpa Hiç Garantiye Gitmemiş Cihaz İçin Yetkisiz Müdahale Dedi.

Ferdi G. |

3 Aralık 2014'de General Mobile telefonumu şarj soketi sorunu ve ekranda oluşan dalgalanmalar nedeniyle Telpa servise yolladım. Telefon daha önce hiç garantiye gitmediği halde, kesinlikle ROM kurulmadığı halde ve Rot işlemi yapılmadığı halde "Cihazda yetkisiz müdahale var" denilip benden 250 TL para istediler. Bu telefon garanti dışı kalacak hiçbir şeye bulaşmamışken nasıl yetkisiz müdahale olabilir. Hadi bunları da geçtim 250 TL para ne için ya? Bir şarj soketi 250 TL mi? Ya da ekran?

Yazıklar olsun sizin gibi bir firmaya Türk firması dedik ama milleti bıktırdınız. Şu isimi duyan herkes gülüyor şimdi. General Mobile ha? Telpa ha?

Etiketler :

Garanti Kapsam Yetkili Servis Ücretlendirme Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ferdi G.
  08 Aralık
  09:54

  Telpa dalga mı geciyorsun? Ürün zaten sizdeydi 250 TL ücret cikardiniz diyorum benimde o kadar verecek param yok diye geri iade istedim tekrar mı gönderme mi istiyorsunuz??

 • 08 Aralık
  09:52

  Değerli Müşterimiz,

  Cihazınızı arıza bildirimleri ve talebiniz ile birlikte Yurtiçi yada Mng kargo aracılığı ile ücretsiz olarak merkez servisimize iletebilir, yada
  http://www.telpa.com/Servis adresinde yer alan size en yakın servis noktamıza teslim edebilirsiniz.

  Bize her konuda http://www.telpabayi.com/destek/ ve (0212) 371 15 00 nolu müşteri hizmetlerinden ulaşabileceğinizi, cihazınızın servis durumunu http://www.telpa.com/ teknik servis linkinden hızlı bir şekilde kontrol edebilceğinizi hatırlatmak isteriz. Dilerseniz Müşteri Temsilcinizden serviste olan cihazınızın arızası ile ilgili fotoğraflar talep edebilir ve yorumlayabilirsiniz.

  Saygılarımızla.
  Telpa