Telpa Her Arızada Para İstiyor.

Mustafa Y. |

2013 Kasım ayında Telpa garantili General Mobile Discovery marka bir cep telefonu satın aldım. 22 nisan tarihinde telefona hiçbir fiziksel müdahale olmadığı halde şarj girişi arızalandı. Garantiye gönderdim ama telefon Telpa tarafından garanti kapsamına alınmayarak 50 TL ücret istendi. Telpa en ufak arızadan bile para isteniyor.

Türkiye'nin önde gelen telefon firmalarından biri olan Telpa firmasına yakışan bir hareket olmadığını düşünmüyorum. Ayrıca ne zaman arasak müşteri hizmetleri şu an başka müşteriye hizmet veriyor mesajı geliyor, yarım saatten önce cevap veren yok.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim Garanti Kapsam Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Mayıs
  15:57

  "Değerli Müşterimiz;

  Ürün onarım süreci servisimizde tamamlanmıştır.

  Saygılarımızla ;
  Telpa
  "

 • Mustafa Y.
  05 Mayıs
  16:21

  Telpa hala bana ulaşmış değil, firmanın garanti konusunda yetersiz olduğunu düşünüyorum. Tamamen telefondan kaynaklanan bir sorunu benden ücret isteyerek çözmeye çalışıyorlar. Bu olay burdan çözülmezse hakem heyetine gidicem, haksız olarak kesinlikle para vermicem Telpaya. Bundan sonra da telpadan telefon değil iğne bile almam.

 • Mustafa Y.
  29 Nisan
  10:28

  Bu siteye yaptığım şikayet sonucunda Telpa bana mesaj yoluyla ulaştı ama hala 50 TL yatırırsam cihazın onarımına başlanacağı şeklinde bir mesaj geldi.

  şikayetvar.com yetkililerinden bu konuda yardımcı olmalarını istiyorum, telpa gibi bir firmanın garanti kapsamında para istemesi çok ayıp bence.