Telpa Haksız Yere Tüketici Hatası Olduğunu Yazıyorlar.

Orhun D. |

General Mobile 2. defa aynı şekilde arızalanan telefonumu aldığım bayii tarafından Telpa Servisine yollandı. (garantisi bitmemiş olan) cihazımın onarım bedeli için 73 TL istiyorlar. Cihazın şarj soketi kendi kendine arızalandı, benim bu arızaya ne gibi bir katkım olabilir ki? Kullanıcı hatası diyorsunuz, ekran çatlasa, tuşları kopsa hadi neyse, fakat telefonun orijinal jelatini dahi duruyor, üzerinde zerre çizik yok, ve bu telefon kullanıcı hatasından dolayı arızalanıyor üstelik tamamen kapalı alanda olan soket hakkında bu karara varılıyor. Vallahi bir daha bırak almayı yanına bile yaklaşmam.

Etiketler :

Garanti Kapsam Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Ocak
  11:31

  Değerli Müşterimiz,

  Profilinizde yer alan bilgilerinizden servis kayıtlarınıza ulaşamadık.Profilinizde yer alan bilgilerinizden servis kayıtlarınıza ulaşamadık.
  Cihazınıza ait imei numarasını veya kargo takip numarasını paylaşmanız durumunda servis kontrollerini sağlayarak tarafınıza sağlıklı bilgi iletebilir konu hakkında yardımcı olabiliriz.

  Bize her konuda http://www.telpabayi.com/destek/ ve (0212) 371 15 00 nolu müşteri hizmetlerinden ulaşabileceğinizi, cihazınızın servis durumunu http://www.telpa.com/ teknik servis linkinden hızlı bir şekilde kontrol edebilceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla
  Telpa