Telpa GM Discovery Şarj Soketi!

Dursun Y. |

1 sene önce eşime kendime ve akrabalara birkaç tane GM Discovery aldık. Alırken Türk sermayeli şirket diyerek paramız başkalarına gitmesin dedik. Fakat belli bir süre sonra aldığımız telefonlarda kör nokta problemi (her 6 cihazdan birinde olan) ve şarj soketi problemi (her 4 cihazda birinde olan) ve şarj aletleri bozuldu.

Bunları Telpa' ya gönderdik. Kullanıcı hatası olduğunu söylediler ve ücret talep ettiler. Türkiye de ki on binlerce insan bu şarj soketi probleminden muzdarip. O kadar insan şarj aleti kullanmayı bilmiyor demek (!) Bu Telpa' nın iddiası. Telpa'nın hatasını kabul edip ücret talep etmemesi gerekiyor. Telpa garantisi?

Etiketler :

Garanti Kapsam Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Haziran
  18:22

  Değerli Müşterimiz,

  Cihazınız teknik ekibimiz tarafından kontrol edilmiş ve cihaz üzerinde arızaya sebep olabilecek nitelikte darbeve baskı tespit edilmiştir.Bu nedenle garanti kapsamı dışında ücretli onarım yapılacaktır.

  Bize her konuda http://www.telpabayi.com/destek/ ve (0212) 371 15 00 nolu müşteri hizmetlerinden ulaşabileceğinizi, cihazınızın servis durumunu http://www.telpa.com/ teknik servis linkinden hızlı bir şekilde kontrol edebileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla.
  Telpa