14 Ağustos 2014

Telpa-General Mobile Ürünün Tamiratı İçin Para Alınıp Tamiratı Yapılmadı.

İstanbul'a yolladığım telefonum için 4gb yerine 16 gb takılacağını ancak belli ücret ödemesi yapıldığı takdirde olacağını söylediler 18 Haziran'da yolladığım telefon 23 Temmuz'a kadar hiç bir problemi çözülmeden beklettiler , dokunmatiğinde problem var diye.

Telefon elime ulaştığında incelediğimde hiçbir değişiklik yapılmamış ve aramasam alınan servis ücreti iade ise ilgili de hiçbir girişim yok.

Kendim arayıp bina ve hesap numarası vermeme rağmen hesabıma garantisi devam eden telefonun servis ücretinde hala yatırılmamıştır.

Emrah 246 Okunma

Cevaplar

  • Telpa Temsilcisi14 Ağustos 2014

    Değerli Müşterimiz, Yapılan kontrollerde Şarj problemi şikayeti ile servise kayıt alınan cihazın onarımının garanti kapsamında yapılacağı fakat dilerseniz ücret karşılığı 4gb olan anakartın 16 gb a yükseltilebilceği belirtilmiştir. Fakat onarım işlemleri devam ederken cihazın iç ekranında kırık olduğu tespit edilmiş tarafınıza bilgi verildiğinde onarım ücretinin artması nedeniyle cihazınızı iade istediğiniz görülmüştür. talebiniz üzerine ödemiş olduğunuz onarım ücreti 23.07.204 tarihinde iade edilmiştir. işlem bilgilerini ek'te bulabilirsiniz. Saygılarımızla. Telpa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön