22 Eylül 2014

Telpa-General Mobile Serviste Yetersiz Hizmet Veriliyor.

20.10.2013 tarihinde aldığım General Mobile / Discovery marka cep telefonum 6-7 aylık bir kullanımdan sonra problem çıkarmaya başladı. Telefon zamansız ve farklı işlemler sırasında (web de gezinme, video izleme, sosyal ağ uygulamaları, telefon görüşmeleri, cihazın kendi menü kullanımları gibi vs..) takılmaya başladı. Cihaz takılma sonrası kendini kapatıp belli bir süre açılamadığı gibi, bazende bataryasını sökene dek tekrar tekrar açılmaya çalıştı. Bu problem nedeniyle/06/2014 03/07/2014 02/09/2014 (video dosyası ile birlikte) tarihlerinde Vatan Computer aracılığıyla 3 kez aynı nedenlerle servise gönderdim ve her defasında problemime çözüm bulunamadı. Bu konuda mağdurum ve şikayetim var!

Gökhan 281 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan22 Eylül 2014

    Teşekkürler, Öncelikle cihazla ilgili harhangi bir performans sıkıntım olmamasıyla birlikte tek sorunum telefonun kendini kapatması ve açılmada zorlanması yada açılamamasıdır. Buna istinaden de, ilk servise göndermeden önce denememi istediğiniz uygulamaları gerçekleştirdikten sonra telefonu servise göndermiş bulunuyorum. Ve de son servisten gelişinde dahi herhangi bir uygulama yüklemeden daha kullanıcı hesaplarımdan birini girerken aynı problemi yaşadım ve de problem kaldığı yerden devam ediyor. Bir de yalnızca telefon konusunda değil, Gsm Operatörüm tarafından taahhütle aldığım internet paketlerimide bu sıkıntı nedeniyle kullanamıyor ve iki taralı mağdur olmuş oluyorum. Bunun içinde hızlı bir şekilde bana yardımcı olmanızı talep ediyorum.

  • Telpa Temsilcisi22 Eylül 2014

    Değerli Müşterimiz, Cihazınızın servise ilk iki girişinde, donma şikayeti ve yazılım güncellemesi talebi ile geldiği, 3 servis kaydında da format işleminin ardından örnekleri ile eşdeğer performans özellikleri gösterdiği görülmüştür. Şikayetiniz ile ilgili olarak öncelikle yüklenen uygulamalarla ilgili bir problem yaşanabileceği seçeneğini göz önüne alarak cihazınızı fabrika ayarlarına çevirmenizi ve güvenlik, performans konusunda güvenilir uygulamaları tercih ederek cihazınızı bir süre test etmenizi öneriyoruz. Güvenilir uygulamalara rağmen cihazınızda performans sorunu yaşamanız durumunda ürünü servise iletmeniz ve şikayetinizi ayrıntılı olarak iletmeniz rica olunur. Saygılarımızla. Telpa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön