Telpa-General Mobile Şebeke Sorunu.

Emre T. |

6 aydır Discovery Elite kullanıyorum. Özellikle son günlerde çok fazla yaşadığım sinyal yok/şebeke yok sorunum var. Telefona sinyal gelmiyor. Uçuş moduna alıyoruz olmuyor. Telefonu 3-5 kere restart'lıyoruz. Yine de olmuyor. Çok fazla açma kapama sonucu sinyal geliyor bir gün sonra tekrar gidiyor. Sorunun hattan değil telefondan olduğunu hattı birkaç gün farklı telefonda deneyerek anladım. Sizi telefondan aradık.

Müşteri temsilcisinde uzun süre bekledik ama cevap alamadık. Telefon yakın zamanda çok sık kesilmeye başladı. Bu durumdan mağdur oluyorum. İşim gereği telefonu uzun süreliğine servise gönderecek olanağım yok. Çözüm önerilerinizi bekliyorum.

Etiketler :

Sinyal Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emre T.
  29 Ağustos
  17:52

  Telefonla sizi aradım 3 aydan erken gelmez dediniz. Böyle servis mi olur? İşim telefona zorunlu ihtiyaç duyulan bir iş. Telefonumu 3 ay için mal gibi gönderir miyim size!

 • 22 Ağustos
  14:28

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizin yazılımsal bir problem olma ihtimaline karşı öncelikle cihazınızı fabrika ayarlarına getirmenizi tavsiye ediyoruz. Probleminiz düzelmez ise http://www.telpa.com/Servis adresinde bulunan size en yakın servis noktamıza ürünü teslim edebilir yada Yurtiçi ve Mng kargo aracılığı ile merkez servisimize ücretsiz gönderim yapabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Telpa