Telpa-General Mobile Müşteri Hizmetleri Özürle Geçiştirmeye Çalışıyor.

Fatih M. |

27 Ağustosta göndermiş olduğum telefonun onarım işleminin gecikmesi üzerine yapmış olduğum şikayetime cevabınız "Onarım işlemlerinin hızlandırılması için laboratuvara bilgi aktarılmıştır. En kısa sürede cihazınız tarafınıza iletilecektir. Gecikme için özür dileriz." idi.Şikayetimin üstünden 1 hafta geçmesine rağmen telefonun durumu hâlâ bir sonuca ulaşılmamış durumda. Onarım işlemlerinin hızlandırılması için laboratuvara iyi ki bilgi aktardınız, bir haftadır Telpa'nın sitesinden yazan telefonun durumu İşlem Görüyor-Onarılıyor yazıyor. Keşke özürle geçiştirene kadar işlemi hızlandırsaydınız.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fatih M.
  22 Eylül
  23:45

  Sayın Telpa Yetkilisi,

  :D Profilimdeki bilgilerimle servis kayıtlarına ulaşamıyorsunuz da daha önceki şikayetime verdiğiniz cevap "Onarım işlemlerinin hızlandırılması için laboratuvara bilgi aktarılmıştır. En kısa sürede cihazınız tarafınıza iletilecektir." Harbiden geçiştirmeymiş bunu doğruladığınız için teşekkür ediyorum. Madem cihazımı bilmiyorsunuz hangi telefonun işlemini hızlandırmak için bilgi aktardınız :)

  Büyük ihtimalle şikayetimi okumadan cevap verdiniz. Ben zaten şikayette "Telpa'nın sitesinde yazan telefonun durumu İşlem Görüyor-Onarılıyor yazıyor." Yazmışım siz bana Telpanın internet adresini yazmışsınız :) Şikayetimi okusaydınız oradan zaten takip ettiğimi anlardınız.

  Telefonumu aynı sorundan 2. defa gönderişim ilkinde de onarılması 1 ayı buldu ancak geldiği günün ertesi gün cihaz aynı soruna devam etti (Kamera Uygulamasını Cihaz Sildi) yine 1 ayı buldu cihaz benden çok sizde kaldı :) Her kullanıcı aynı sorunu yaşıyorsa yazık Telpa'ya cihaz gönderenlere.

  http://servis.telpabayi.com/devicecheckstep.aspx sitenizden telefonumu kontrol ettiğimde Kargo Takip Numarası yazmıyor açık olan Form Numarası oda >2014/327762 bu şekilde tatmin edecek bir cevap bekliyorum.  İyi Çalışmalar

 • 22 Eylül
  16:10

  Değerli Müşterimiz,

  Profilinizde yer alan bilgilerinizden servis kayıtlarınıza ulaşamadık.
  Cihazınıza ait imei numarasını ve kargo takip numarasını paylaşmanız durumunda servis kontrollerini sağlayarak tarafınıza sağlıklı bilgi iletebilir konu hakkında yardımcı olabiliriz.

  Bize her konuda http://www.telpabayi.com/destek/ ve (0212) 371 15 00 nolu müşteri hizmetlerinden ulaşabileceğinizi, cihazınızın servis durumunu http://www.telpa.com/ teknik servis linkinden hızlı bir şekilde kontrol edebilceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla
  Telpa