Telpa-General Mobile Mikrofon Sorunu.

İsa Y. |

Daha 1 haftalık yeni aldığım General Mobile Discovery telefonumun mikrofonu ses algılamıyor telefonla görüşme yaparken yada ses kayıt ederken sesi duyulmayacak şekilde algılıyor ve sesi neredeyse hiç algılamıyor. Daha yeni aldığım telefondan mağdur durumdayım sadece ben değil birçok Discovery kullanıcılarında sürekli sorun çıkıyor. Sizleri gelişmekte olan bir marka olarak daha kaliteli daha sağlam ve bozulmayan telefon yapmaya teşvik ediyorum.Bu sorunumun çözülmesini aksi takdirde ürünümün iadesini istiyorum eğer iade olmazsa tüketici mahkemelerine başvuracağımı sizlere bildirmek isterim.

Etiketler :

Hoparlör - Ses Çıkışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İsa Y.
  22 Temmuz
  13:42

  Cihazı fabrika haline getirdim sorun düzelmedi ve dün Telpa teknik servis bayinize getirdim hiç yardımcı olmadılar ve sorunumu çözmediler. Gelipte sistemden otomatik mesaj atmayla müşteri memnuniyeti olmuyor. Dediğim gibi garantiye giren bir telefonu garanti almazsanız firmanızı Tüketici Hakem Heyetine ve Tüketici Mahkemelerine şikayet edip dava açacağımı şahsımca tarafınıza bildirmek istiyorum.

 • İsa Y.
  22 Temmuz
  13:36

  Ben bu dökülmelerden ve ölü pikselden aşırı derecede rahatsız oluyorum. Garanti kapsamına alınmasını istiyorum. Aksi takdirde garantiye giren bir telefonu garanti almazsanız firmanızı Tüketici Hakem Heyetine ve Tüketici Mahkemelerine şikayet edip dava açacağımı şahsımca tarafınıza bildirmek istiyorum.

 • 18 Ağustos
  15:01

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizin yazılımsal bir problem olma ihtimaline karşı öncelikle cihazınızı fabrika ayarlarına getirmenizi tavsiye ediyoruz. Probleminiz düzelmez ise http://www.telpa.com/Servis adresinde bulunan size en yakın servis noktamıza ürünü teslim edebilir yada Yurtiçi ve Mng kargo aracılığı ile merkez servisimize ücretsiz gönderim yapabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Telpa