Telpa-General Mobile Mesajlar Tekrar Tekrar Geliyor.

Enes Y. |

General Mobile telefonumu Avea hattı ile kullanmaya başladım. Kullanmaya başladığım günden beri gelen mesaj 20-30 kere geliyor. Mesajı atan kişiye sorduğumda 1 kere attığını söylüyor. Kurumlardan gelen mesajlar bile tekrar tekrar geliyor ve mesaj bazen çok geç geliyor.

Etiketler :

Mesaj Tekrarı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Enes Y.
  11 Ekim
  19:53

  hayır telefon kaynaklı operator ıle ılgılı birsey degil telefon sıfırladım duzeldi

 • 11 Ekim
  10:50

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz operatör kaynaklı görünüyor. Öncelikle telefonunuza farklı bir simkart takarak deneyebilir ve simkart problemi olup olmadığını anlayabilirsiniz. Simkartınızla ilgili sorun ise Operatör ile irtibata geçmeniz tavsiye ederiz. Sorun telefonunuzdan kaynaklanıyor ise Şikayetinizin yazılımsal bir problem olma ihtimaline karşı öncelikle cihazınızı fabrika ayarlarına getirmenizi tavsiye ediyoruz. Probleminiz düzelmez ise http://www.telpa.com/Servis adresinde bulunan size en yakın servis noktamıza ürünü teslim edebilir yada Yurtiçi ve Mng kargo aracılığı ile merkez servisimize ücretsiz gönderim yapabilirsiniz.

  Bize her konuda http://www.telpabayi.com/destek/ ve (0212) 371 15 00 nolu müşteri hizmetlerinden ulaşabileceğinizi, cihazınızın servis durumunu http://www.telpa.com/ teknik servis linkinden hızlı bir şekilde kontrol edebilceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla
  Telpa