Hatice U. Teşekkür Mesajı

Yaptığınız açıklamadan dolayı çok teşekkür ederim..İyi çalışmalar..

Telpa-General Mobile Kargo Teslimi Ve Süreç.

Hatice U. |

12.08.2014 tarihinde General Mobile Discovery telefonumu MNG Kargo ile garantiye göndermiştim. İnternet sitenizden imei no ile aradığımda kayıt bulunamamıştır yazıyor. Kargo takip numarasını yazdığımda ise başka birinin bilgileri çıkıyor.

Hadi diyelim kargocu yanlış kod verdi peki ama bir haftadır telefonumun sisteminize girişinin yapılması gerekmez miydi?Telefonumun en geç ne zamana kadar sisteminize girişi yapılır ? Ayrıca telefonumun şarj problemi vardı yani herkesin muzdarip olduğu soket arızası.

Ben Telpa'yı aradığımda bu problemin garanti kapsamında olduğu söylenilmişti ama bazı yorumlarda ücret alındı yazmışlar.Bu konuyla da ilgili bir açıklama yaparsanız çok sevinirim.

Etiketler :

Web İçerik Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hatice U.
  22 Ağustos
  15:07

  Yaptığınız açıklamadan dolayı çok teşekkür ederim..İyi çalışmalar..

 • 22 Ağustos
  15:02

  Değerli Müşterimiz,

  Cihazınız servise 4992014301442 form numarası ile kayıt alınmış ve kontrolleri garanti kapsamında sürmektedir.

  Saygılarımızla
  Telpa

 • Hatice U.
  22 Ağustos
  11:37

  Telpa çalışanları neden mesajlara geri dönüş yapmıyor acaba ??? Ayın 12'sinden bu yana telefonumla ilgili hiçbir geri bildirim almadım sitenizin güncellenme yapıldığı haberinden başka.Lütfen biran önce telefonumun son durumu hakkında bir bilgi verin..Garanti klavuzunuzda en geç 20 gün içinde geri dönüş yapılır yazıyıor. Eğer bu süre zarfında bir haber alamazsam telefonumla ilgili, yasal işleme başvuracağım. Müşterilerinize karşı çok ilgisiz alakasızsınız. İlla kötü söz mü söylemek gerekiyor..

 • 19 Ağustos
  11:37

  Değerli Müşterimiz,

  Servis noktamızda ERP yazılımımızı yeniliyoruz. Bu nedenle öngörülemeyen bir hata olarak servis kayıtlarımızı göremiyorsunuz. Sorun kısa sürede giderilecektir. Servis kayıtlarının kontrol edilmesi için imei numaranızın ve kargo firması ile kargo takip numarasını paylaşmanızı rica ederiz.

  Saygılarımızla
  Telpa